V uliciach amerického Los Angeles bolo v stredu poriadne rušno. Počas bežného dňa totiž došlo k havárii, kedy sa auto prevrátilo naruby, pričom vo vozidle sedela matka s malým dieťaťom. Na mieste bol zhodou okolností v tom čase prítomný aj svetoznámy svalnáč, ktorý sa náhle zmenil na hrdinu.

Zahraničné médiá informovali o autonehode, kedy sa osobné auto prevrátilo kapotou nadol a bol nutný okamžitý zásah. V tej chvíli ulicou prechádzal aj hollywoodsky herec Danny Trejo, známy najmä z filmovej série Spy Kids.

Danny Trejo

Tmavovlasý svalovec, ktorý sa na televíznych obrazovkách väčšinou prezentuje ako silácky macher, sa stal hrdinom aj v reálnom živote. Po tom, ako na vlastné oči uvidel haváriu vozidla, neváhal ani sekundu a ihneď zasiahol. 75-ročná hviezda z prevráteného vozidla vytiahla malé dieťatko, ktoré uviazlo v autosedačke.

Po príchode sanitky bolo batoľa spoločne s matkou prevezené do nemocnice, no našťastie sa účastníci nehody obišli bez život ohrozujúcich zranení. Najhoršiemu scenáru zrejme pomohlo predísť aj duchaplné konanie slávneho Američana, ktorému pri záchrane nevinniatka mala asistovať aj neznáma žena. Danny Trejo o všetkom informoval aj prostredníctvom sociálnej siete, kde si za ušľachtilý skutok vyslúžil obrovský obdiv.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Danny Trejo

Zdroj: Instagram/officialdannytrejo | Foto: Instagram/officialdannytrejo, Pixabay.com