Alexa PenaVega alias Carmen Cortez hviezdila ako super-detská špiónka vo filme Spy Kids. Pamätáme si ju ako hnedovlasé mladé dievča, ktoré spolupracovalo so svojím bratom, ako inak špiónom. Odvtedy však prešlo už neuveriteľných 15 rokov a Alexa sa stihla vydať, rozviesť a zasa vydať. Aktuálnemu manželovi Carlosovi PenaVega porodila iba pred pár dňami krásneho synčeka, ktorému dali skutočne netradičné, no zaujímavé meno.

Pár sa zosobášil pred dvomi rokmi a rozhodli sa, že na znak svojej lásky si nielen vymenia prstene, ale aj skombinujú svoje priezviská Vega a Pena. Do rodiny PenaVega tak len pred pár dňami pribudol ďalší člen. Alexa porodila 7. decembra chlapčeka, ktorý vážil 3,9 kg. Rodičia sa rozhodli pre netradičné, no zároveň krásne meno – Ocean PenaVega. A ako napísal hrdý otecko na sociálnej sieti Instagram, narodenie ,,Oceana” je moment, ktorý zmenil ich životy navždy.

 

 

 

8.6 lb blessing. #OceanPenaVega #WelcomeHomeLilO

A post shared by Alexa PenaVega (@vegaalexa) on

 

Little gift from God that I get to share with my husband. 😍

A post shared by Alexa PenaVega (@vegaalexa) on

 

The moment life changed forever. #welcomehomeLilO #12/7/16 #8pound6ounceblessing #GodisGreat

A post shared by Carlos PenaVega (@therealcarlospena) on

 

A glimpse into the past 48 hours #oceanpenavega

A post shared by Carlos PenaVega (@therealcarlospena) on

Foto: Instagram, cloudpix.co

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Maťa
Nechýba jej bulharský temperament a s vášňou sa púšťa do nových vecí. Miluje knihy, čokoládu a fitnes. S otvorenou náručou prijíma adrenalínové výzvy a rovnako aj tie žurnalistické.