Máme za sebou druhý televízny sobáš v šou Svadba na prvý pohľad, pri ktorom sa zdalo, že odborníci združení okolo programu trafili priamo do čierneho. Júlia a Ľubo do seba zapadli ako puzzle, a to napriek tomu, že sa prvýkrát stretli až pred “oltárom”. Alebo žeby nie? 

Obaja sú mladí, príťažliví a úspešní. Čo sa však týka vzťahov, v tejto sfére sa im veľmi nedarilo. Aj preto sa Júlia a Ľubo rozhodli, že skúsia šťastie v sociálnom experimente, a to pred zrakmi celého národa.

Pri sledovaní druhej časti šou Svadba na prvý pohľad sa diváci nestačili čudovať nad tým, ako to futbalistovi a manažérke spolu pristane. Okrem toho, že jeden pre druhého predstavovali ideál krásy, aj ich prvý bozk nasvedčoval tomu, že chémia úraduje na plné obrátky. A práve to sa niektorým divákom vôbec nepozdávalo – viaceré komentáre na sociálnych sieťach tak tvrdia, že sa sympatickí blondiaci poznali už predtým.

Dôkazy, že sa Júlia a Ľubo poznali?

,,Ty si bol vždycky na také pevnejšie, vieš. Veľký zadok a tieto veci… ceckatá blondína… a bude mať poriadny dekolt asi,” odpovedal jeden zo ženíchových kamarátov na Ľubovu otázku, ktorá zaznela vo futbalovej šatni po oznámení svadobnej novinky, a to – ako bude jeho vyvolená asi vyzerať. Každý, kto vo štvrtok večer program sledoval, samozrejme, vie, že tento opis na vysmiatu slečnu úplne sedel.

,,Ľudia, vidím, že ste úplne mimo. Tí dvaja sa stopercentne poznali už predtým – on presne vedel, kto príde a aj tí jeho kamoši, čo opisovali, aký je jeho typ baby… lebo zrazu bum, presne taká ženská prišla. Okrem toho, tá pusa – tak sa bozkávajú ľudia, ktorí sa videli tak jednu sekundu? Ale uznávam, že to zahrali na jednotku s hviezdičkou a vy ovce ste im to zožrali,” napísal jeden z divákov na Facebook, pričom vypichol aj vášnivý bozk, ktorý si novomanželia vymenili.

,,A najlepšia hláška bola skočíme do postele ako vždy?… aj ja si myslím, že sa “nepoznali”,” prihodila svoj postreh pozorná dievčina. Zaujímavý komentár sa ale vyskytol aj ohľadom aktuálneho stavu páru, ktorý si pred kamerami povedal áno. ,,Škoda, že nie sú spolu,” podelila sa o zaujímavú informáciu od zdroja zo svadby fanúšička účastníkov sociálneho experimentu, čím určite sklamala všetkých Ľubových a Júliiných priaznivcov, tešiacich sa z ich vzájomnej náklonnosti.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Facebook/Televízia Markíza