Nie je žiadnym tajomstvom, že herečka Zuzana Haasová sa niekoľko mesiacov spamätáva z rozvodu so záchranárom Martinom Kostkom. Nečakané odlúčenie partnerov bolo sprevádzané drsnou mediálnou vojnou, kedy na seba obaja v priebehu necelého roka vyťahovali jednu špinu za druhou. O slovo sa tentokrát prihlásila nová láska Zuzaninho ex-manžela, ktorá plavovlásku ani trochu nešetrila.

Obvinenia z nevery, nechutné výčitky a napokon neľútostný boj o majetok – to všetko priniesli porozvodové ťahanice známej dvojice. Kým Kostka bol vo vyjadreniach trochu zdržanlivejší, herečka na bývalom miláčikovi nenechala nitku suchú.

zuzana haasova ex-manžel

Nekompromisný súboj o česť nedávno vyvrcholil podivným rozdelením kedysi spoločnej nehnuteľnosti, nakoľko Haasová mala kvôli neuváženej chybe v dokumentoch prísť o dom, do ktorého údajne vložila desiatky tisíc eur. Večne vysmiata umelkyňa s dcérou Romanou skončila v detskej izbe u mamy, kde nariekala, že jej jediná ratolesť prišla o štedré dedičstvo.

Na údajne vykonštruované prejavy slovenskej hviezdy sa už však aktuálna priateľka Martina Kostku prizerať nedokázala, a tak sa v krátkom vyjadrení pokúsila ľuďom vylíčiť vlastný pohľad na vec. Zuzanine výkriky do médií totiž pokladá za maximálne nevhodné a falošné.

zuzana haasová dcéra
Zuzana Haasová sa s dcérou Romanou musela náhle odsťahovať

„Tlieskam hereckému výkonu p. Haasovej. Pobavila. A takisto škoda, že sa táto pani neprizná aj so svojimi neresťami, ako napríklad nevera, tajná svadba, tehotenstvo s iným, ohrozovanie nožom, demolácia a ničenie domu, ktorý museli Martinovi rodičia dávať do poriadku, vyhrážanie sa a už vôbec nevieme, o akom dedičstve to hovorí, keďže Martin nie je jej otec, meno má po tom svojom a po ďalšie, Martin má vysokú hypotéku, tak, ako väčšina populácie, ktorú bude platiť celý život! Jediné, čo za sebou táto žena nechala, je špina, bordel, hladného psa a ohováranie kade-tade… HANBA!” tvrdí žena menom Petra, ktorá sa tiež živí v zdravotníckom odvetví.

Bývalý manžel Zuzany Haasovej už pred časom rozprával, že seriálová tvár pred verejnosťou ukrýva mnohé dôležité fakty a tiež sa hájil s tým, že na dome mu vraj pri odchode zanechala výrazné škody. Aká je skutočná pravda, vedia vždy len tí zainteresovaní, no vyzerá to tak, že mediálne osočovanie medzi znepriatelenými stranami tak skoro neutíchne, nakoľko si obidva tábory v sebe očividne nesú príliš veľké krivdy.

Martin Kostka priateľka
Martin Kostka a jeho nová priateľka Petra

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/zuzana.haasova, Facebook/Martin Kostka