O tom, že Mária Čírová dostala od sudičiek veľký hudobný talent, niet žiadnych pochýb. Málokto ale o trojnásobnej mamičke vie, že jej to výborne ide aj v kuchyni, pričom Majkine torty by sa pokojne mohli predávať v cukrárňach.

Do čoho sa pustí, to dopadne na jednotku s hviezdičkou. Či skladanie piesní, spev, moderovanie a v neposlednom rade materstvo zvláda Mária Čírová priam dokonale. Rovnako vyzerajú aj jej sladké prekvapenia, ktorými obdaruváva svojich najbližších.

Známa umelkyňa na Instagrame priznala, že by si nikdy nepomyslela, že raz bude vyrábať tak prepracované skvosty – nanajvýš svoju obľúbenú klasiku v podobe piškótovej torty. ,,Materstvo a hlavne radosť zo života nás naučí veľa veciam a odhalí množstvo talentov, aj keď sme si mysleli, že toto niiikdy nedám,“ uviedla krásna Trnavčanka, ktorú ku zložitejším tortám priviedli okolnosti.

Darček Márie Čírovej pre dcéru

,,Jedna cukrárka nemohla, druhá, tretia… neskoro som sa prihlásila s objednávkou, tak som si jednoducho musela pomôcť,“ prezradila o sebe Mária, ktorá našla v cukrárčení svoju vášeň. Očarujúca speváčka sa na sociálnej sieti už neraz pochválila vyšperkovanou tortičkou z vlastnej kuchyne, a tak fanúšikov zaujímalo, ako dlho jej trvá, kým spraví dychberúce dielo.

,,Skúsené cukrárky sú určite rýchlejšie, majú k dispozícii všetky pomôcky, no ja som amatér, s krémom a fondantom sa hrám, niečo sa podarí, niečo nie, zatiaľ menej ako 6 hodín som tortu nerobila,“ napísala Mária, dodávajúc, že nie je dôležitý čas, ale radosť, ktorá ju počas procesu nabíja. Pozrite si jej nádherné výtvory!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/mariacirova