Sestry Nízlové počas svojej speváckej kariéry, ktorej korene siahajú do detských čias, prešli viacerými premenami. Vždy však dvojičky vyzerali na vlas rovnako. Nedávno ale prišlo k zmene, keď sa zrazu z Veroniky stala blondína. Čo ju k tomu viedlo?

Krátko po tom, ako Daniela priviedla na svet dcérku Lindu, sa spolu s novorodeniatkom odsťahovali za speváčkiným partnerom a otcom dievčatka do Neapolu, kde sa Stanislav Lobotka profesionálne venuje futbalu. Väčšinu času však rodinke spríjemňuje aj Twiinskina nerozlučná dvojička Veronika.

Nedávno trávili známe krásky pár dní doma na Slovensku, počas čoho si pandemické obdobie spríjemnili účinkovaním v obľúbenej šou Tvoja tvár znie povedome. Obe kočky sa totiž stali súčasťou vynovenej zostavy skupiny Pussycat Dolls. Kým Daniela si ako jedna z členiek zachovala vlastnú „tvár“, jej sestru Vebi maskéri zmenili na blondínku, pripomínajúcu Barbie.

Pri pohľade na baby v spoločnosti ďalších dračíc, ako Veronika Strapková, Ivana Regešová, Saša Gachulincová a Mamba Dasha, je jasné, že sa v nedeľu večer môžeme tešiť na poriadne se*y vystúpenie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdorj/Foto: Instagram/veronikatwiins, twiinsmusic, Markíza.sk