Keď malá Nea, dcérka speváčky Veroniky Nízlovej, prišla na svet, od ostatných rozkošných bábätiek sa veľmi nelíšila. Čím je však staršia, čoraz viac sa začínajú predierať na povrch gény po oteckovi Matúšovi Kolárovskom.

Nemožno sa čudovať, že nad otcom dcérky Veroniky Nízlovej visel zo začiatku otáznik. Herec a spevák Matúš Kolárovský musel vo veku 20 rokov šok najskôr poriadne predýchať. A hoci po jeho priznaní sa našlo ešte mnoho pochybovačov, dnes je už jasné, že v Neuškinom tele naozaj prúdi krv talentovaného Yaela.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Pri pohľade na tmavé očká, kučeravé vlásky a najmä krásne snedú pokožku rozkošného bábätka sa o otcovstve aktuálneho účastníka šou Tvoja tvár povedome rozhodne polemizovať nedá. Už teraz je viac než jasné, že z dievčatka vyrastie exotická kráska!

,,Asi všetky jej budeme tú pokožtičku v dobrom ticho závidieť,“ skonštatovala mamina Vebi pri snímke, na ktorej pózuje v plavkách s Neou v náručí. A kým dámy sa budú kochať pleťou 10-mesačnej čokoládky, pánom určite ihneď padnú oči na Twiinskine se*y guľaté pozadie.

Veroniku s Neou si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/veronikatwiins