Modelka Kristína Dali sa zaradila medzi najvýraznejšie účastníčky jedenástej série reality šou Farma. Na statku našla okrem slávy aj lásku v náručí východniara Radovana Dulina, ich spojenie však vydržalo len pár mesiacov. Zdá sa, že samotný vidiek prirástol Kike k srdcu natoľko, že sa rozhodla v sebe objaviť doposiaľ nepoznané zručnosti. Po dohode s hospodárom Martinom tak dochádza k nevídaným javom!

Zvodnej plavovláske sa prihlásenie do šou vyplatilo, nakoľko jej zviditeľnenie sa pomohlo rozbehnúť vlastný biznis s oblečením a neskôr sa tiež angažovať v kozmetickej firme. Podnikateľské pohnútky však nie sú jedinou aktivitou, akej sa kráska túži naplno venovať – Kika prednedávnom priznala obrovskú vášeň pre farmárčenie.

kristi dali

Modelka preto začala pravidelne navštevovať hospodárovu rodinnú Farmu Etelka, kde o domáce zvieratá či práce na statku rozhodne núdza nie je. Iniciatíva prišla od samotnej exfarmárky, tá si vraj robotu s náradím, starostlivosť o dobytok a jazdenie na traktore doslova zamilovala. Možno ostanete prekvapené, no niekdajšia markizáčka sa nebráni ani obsluhe ťažkých strojov či dokonca kydaniu hnoja!

,,Moje soboty na farme Etelka u Martina Bagára. Zamilovala som si to miesto a zamilovala som si farmárčenie. Miesto, kde sa cítim dokonale šťastná a v bezpečí. Farma síce skončila, no u mňa pokračuje ďalej,” Kika žiari šťastím, odhaľujúc, že sa koncom apríla rozhodla každý týždeň vracať sa na farmu, kde sa aspoň na jeden deň s radosťou mení na šikovnú pomocníčku hospodára Martina.

Kika z Farmy 11

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Instagram/kristi_dali, bagar.martin | Foto: Instagram/kristi_dali, bagar.martin, streamable.com