Nová Farma 11 prepisuje históriu! Okrem toho, že sme svedkami prvých konfliktov či intímnych “prešľapov” farmárov, je potrebné si uvedomiť, že vidiecka súťaž nie je len o zábave. Pod prísnym dohľadom hospodára Martina musia bojovníci pilne pracovať, čo pravidelne kontroluje spomenutý vodca statku.

Zmenené pravidlá, luxusné obydlia či rozdelenie sídla na dve znepriatelené polovice – to všetko sú novinky v jedenástej sérii, aké sme v predošlých etapách nevideli. Zdá sa ale, že tentokrát si kompetentní na výbere súťažiacich dali skutočne záležať, keďže partička adeptov na výhru predvádza nevídané výkony.

farma 11

Odvážlivci z východného a západného Slovenska musia každý týždeň splniť niekoľko náročných úloh, na čo má dohliadať úradujúci farmár týždňa. Pod velením kontroverzného Gaba Sedláčka sa tak obidvom krajom podaril chvályhodný výkon.

Hospodár zažil obrovské prekvapenie

Martin Bagár sa po príchode na statok nestačil čudovať, keď zistil, že farmári nielen že dokonale zvládli všetky povinnosti, ale pridali aj niečo naviac. Pri pohľade na fitness centrum a pláž na západnej strane či krčmu na východnej strane bol dojatý hospodár nútený vyjadriť spokojnosť povestným zložením klobúka.

Farma hospodár

Farmári si teda hneď po úvodnom týždni vyslúžili plný počet mincí, čo sa v histórii markizáckej reality show stalo vôbec po prvýkrát. Doteraz sa totiž celú odmenu už po pár dňoch žiadnej partii na statku získať nepodarilo. Po tomto zhodnotení práce diváci určite horia nedočkavosťou, aké výsledky pracanti predvedú v nasledujúcich epizódach.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Instagram/Farma.markiza, bagar.martin