Hospodár Martin sa preslávil vďaka markizáckemu projektu Farma, ktorý sa stal veľkou stálicou medzi programami modro-žltej televízie. Sympatický muž, s láskou i prísnosťou dozerajúci na všetkých účastníkov vidieckej súťaže, je tak už neoddeliteľnou súčasťou televíznych obrazoviek. Teraz sa však udialo niečo, čo večne vysmiateho chlapíka poriadne zaskočilo.

Martin Bagár zverejnil na svojom profile na sociálnej sieti milú fotografiu, prostredníctvom ktorej sa chcel s fanúšikmi podeliť o nečakaný ranný zážitok. Pri nevinnom prezeraní na nominované osobnosti v prestížnej ankete OTO mu vraj počas raňajkovania takmer vypadlo jedlo z úst.

Martin Bagar

“Idem si ja vypĺňať anketu OTO a vypleštil som oči, zabehli mi raňajky a vylial som si čaj!!! No som sa pobavil, ” reagoval vodca statku na moment, kedy sa dozvedel, že patrí medzi osobnosti navrhnuté na vysoké ocenenie. Hospodár Martin sa totiž ocitol na zozname komikov, ktorí sa majú uchádzať o vzácnu sošku v kategórii “Zabávač roka”.

Táto správa bola pre farmársku ikonu poriadnou novinkou, keďže o tom evidentne ani sám netušil. Množstvo jeho fanúšikov sa však verejne vyjadrilo, že budú za neho radi hlasovať. Myslíte si, že má Martin šancu na výhru? Určite nám dajte vedieť do komentárov!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Martin Bagar

Zdroj: Instagram/bagar.martin | Foto: Instagram/bagar.martin, Facebook/Farma