Martin Bagar sa na obrazovky TV Markízy dostal už pred 11-timi rokmi, počas ktorých stretol množstvo krások, s obľubou navštevujúcich plastické chirurgie. Žeby sa nimi nechal inšpirovať? Známy hospodár totiž nedávno taktiež absolvoval jeden menší zákrok.

Asi nám je všetkým jasné, že zväčšené pery alebo umelé prsia by boli pre hospodára naozaj nepotrebné. No neustály pohyb na slnku môže nepriaznivo pôsobiť na našu pokožku a hlavne na znamienka. Je tak dôležité dodržiavať prevenciu a navštevovať dermatológa, ktorý stav znamienok odborne posúdi a rozhodne, či je potrebné zasiahnuť a s niektorými okrasnými bodkami sa nadobro rozlúčiť.

Hospodár Martin absolvoval zákrok odstránenia znamienok

Práve kvôli znamienkam navštívil plastickú chirurgiu aj Martin. „Blíži sa leto a prevencia je veľmi dôležitá, preto som sa rozhodol navštíviť kliniku, kde mi vyšetrili znamienka a hneď aj odstránili tie, ktoré mohli byť pre zdravie nebezpečné,“ prezradil hospodár. „Vyzerám, ako strelený brokovnicou. 13 dier!“ farmár sa zabával nad vyšetrením.  A čo vy? Máte s podobnými zákrokmi vlastnú skúsenosť? Svoju odpoveď nám môžete zanechať v komentároch na našom Facebooku.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Hospodár Martin si nechal odstrániť znamienka

Hospodár Martin s plastickým chirurgom

Zdroj/Foto: Instagram/bagar.martin