Exfarmárka Kristína Dali zažíva vďaka účasti v markizáckej reality šou najvydarenejšie obdobie svojho života. Hviezda jedenástej série sa síce pár mesiacov po skončení natáčania s východniarom Radovanom Dulinom rozišla, no prednedávnom nečakane priznala čerstvú známosť. A kto je jej vyvolený? Kike sa podarilo jediným príspevkom záujemcov o zistenie mena neznámeho fešáka totálne odrovnať!

Atraktívna plavovláska prechádza v uplynulých mesiacoch priam životnou premenou, aká sa odzrkadľuje nielen na jej čoraz mladistvejšom vzhľade, ale tiež na pracovných i záujmových aktivitách. Okrem rozvíjania podnikateľskej činnosti začala kráska pravidelne navštevovať Farmu Etelka, patriacu pod ochranné krídla slávneho markizáckeho hospodára Martina Bagára.

Kristi Dali

Početné statusy, týkajúce sa osoby dlhoročnej farmárskej ikony, doladené srdiečkami, vyvolali u mnohých ľudí dojem, že medzi hospodárom a Kikou dochádza k intenzívnejšiemu prepojeniu. Keď teda prišla na rad otázka ohľadne možného románika medzi markizáckou dvojicou, niekdajšia modelka vytiahla z rukáva nečakanú odpoveď!

,,Kikuš, dúfam, že tá nová láska nie je hospodár Martin,” znela jedna z uštipačných poznámok, po akej sa už zvodná exfarmárka neudržala. ,,Panebože, ľudia, spamätajte sa preboha, čo to už dokážete napísať? Nie, nie je!”

kristi dali

Je síce pravdou, že bývalá účastníčka vidieckej súťaže nachádza na Martinovom statku to pravé ulahodenie pre dušu v podobe pomocných prác na farme, no jej najväčšou láskou je niekto celkom iný. ,,Aj tak najväčšia moja láska je môj ocinko tu na fotke a takto túto tému uzatváram,” Kika dala fanúšikom jasne najavo, že odtajniť meno doposiaľ neznámeho nového ctiteľa zatiaľ určite nemieni.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Kristi Dali otec

Zdroj|Foto: Instagram/kristi_dali