Bujaré oslavy a alkohol sú už pomaly neodmysliteľnou súčasťou Farmy 13. Podgurážení súťažiaci si čím ďalej viac dovoľujú a dokonca začali ubližovať aj zvieratám. Hospodár sa rozhodol rázne zakročiť a zo svojho statku vyhnal Mesuta. 

Miroslav Debnár už viackrát kopol do sliepky či hodil o zem barana, ktorý nechcel ísť do ohrady. Opitý futbalista sa rozhodol pritvrdiť — chytil morku za krk a držal ju vo vzduchu. Jeho čin sa, samozrejme, ostatným pracantom nepáčil a svoje obavy predložili vedúcemu Martinovi.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Hospodára zaujímalo, aký problém má 26-ročný záhradník s jeho zvieratami, keď im takto ubližuje. ,,Žiadny,“ odvetil Mesut, ktorý je pripravený prijať akýkoľvek trest za svoje neprimerané správanie.

,,Zbalíš si veci, pôjdeš bývať na stavbu a nezídeš odtiaľ ani na osobnú hygienu, ani toaletu. Tam máš prírodu, nechcem, aby si sa približoval k mojim zvieratám. Jedlo ti môžu doniesť, ale žiadne, ktoré dávajú naše zvieratá — žiadne vajcia, žiadne mäso a žiadny alkohol na tejto farme, ten mi zabalíte,“ povedal nahnevaný Martin Bagar a vyhnal Mira zo svojho statku.

Celý rozhovor hospodára s Mesutom nájdete -TU-

farma 13Foto/Zdroj: markiza.sk