Od zahájenia ostro sledovanej desiatej série Farmy ubehlo už neuveriteľných 14 týždňov. Za tú dobu farmári prežili skutočne množstvo dobrodružstiev, s akými by sa v bežnom živote možno nikdy nestretli. Tesne pred koncom finálového týždňa si preto v spoločnosti hospodára Martina spoločne zaspomínali na krásne chvíle. Zdatný vodca statku však všetkých prekvapil nečakanou poznámkou.

Predposledný večer v rybárskej osade poctil súťažiacich svojou návštevou ten najpovolanejší. S príchodom populárneho hospodára sa farmársky stôl zaplnil dobrotami, ktoré celkovú atmosféru ešte viac spríjemnili. Poslední účinkujúci markizáckej reality show si tak spoločne zajedli, popili a veľa sa nasmiali.

farma

Tesne pred bránami semifinále sa Martin rozhovoril o blížiacom sa rozhodujúcom boji. “Nenechám si to ujsť a uvidíme sa v semifinále. Prídem sa na vás pozrieť,” sľúbil vyčerpaným farmárom obľúbený markizácky sympaťák. Na toto náhle prejavenie podpory zareagoval Peter, ktorý sa opýtal, či so sebou privedie aj pani “hospodárovú”.

Vodca statku sa len usmial popod fúzy a s odpoveďou ani chvíľu neváhal. Nedočkavého Harezníka zotrel tak, ako ešte nikto. “V tvojom prípade sa bojím ťa s ňou zoznámiť! Jedine, že budeš za plotom!” odvetil hospodár. Jeho poznámka okamžite vyvolala v kuchyni búrlivý smiech, keďže bolo hneď všetkým úplne jasné, že Martin svojou uštipačnou pripomienkou mieril na Petrovu obľubu v tajné farmárske romániky.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

peter farma

Celý rozhovor farmárov v kuchyni

Zdroj: TV Markíza, YouTube | Foto: YouTube