Farma je pre jej účastníkov neúprosná a keď sa porušujú pravidlá, vždy príde nepríjemný trest. Hospodár ostro pokarhal slúžku Natáliu za nedodržiavanie zákonov, ktoré na statku platia a svojím verdiktom mladú súťažiacu vôbec nepotešil.

Tak ako každý týždeň, aj tento prišiel Martin skontrolovať dobrodruhov, či splnili jeho úlohy, ktoré im zadal. Hneď pri nástupe si vedúci všimol, že Naty si len vtedy oblieka sluhovské oblečenie, čo ho veľmi nahnevalo.

natalia farma

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

22-ročná kráska sa dokonca priznala, že ležala v posteli, a preto si svoj povinný oblek vyzliekla. Nahnevaný hospodár neveril vlastným ušiam, keď počul, koľko príkazov modelka porušila.

Keďže sluha nemôže ležať mimo sluhovne, nesmie si dávať dole handrové oblečenie a musí mať poriadok v kuchyni, Martin Naty prísne potrestal. ,,Potrebujem, aby si si zapamätala, čo sú tvoje povinnosti. Takže tvoj trest je, že budúci týždeň budeš celý slúžka,“ vyriekol vedúci svoj ortieľ. Hospodár týmto činom mladú farmárku ohrozil, pretože už budúci týždeň môže pokojne skončiť v dueli práve ona a na statok sa tak vrátiť nemusí.

Video s hospodárom Martinom a slúžkou Natáliou nájdete -TU-

sluhovia natalia a miroZdroj/Foto: markiza.sk