Michal Gajdošech sa stal jedným z najvýraznejších farmárov jubilejnej desiatej série vidieckej šou, pričom svoje vyšportované telo s obľubou vystavoval na obdiv už počas pobytu v rybárskej osade. Známy model však vyzerá stále lepšie, čo dokázal aj na nedávnej prestížnej akcii.

Po skončení farmárskej súťaže o astronomickú finančnú výhru sa väčšina účinkujúcich vrátila do starých koľají. Niektorí sa ale z veľkej popularity snažia vyťažiť maximum, čo sa dá povedať aj o fešákovi Mišovi Gajdošechovi. Ten po odchode z markizáckej šou nezaháľa a usilovne na sebe ďalej maká.

michal gajdosech

Okrem pravidelného účinkovania v reklamných spotoch populárnych luxusných značiek sa Mišo venuje aj modelingovej činnosti. Jeho tvár tak môžeme zahliadnuť nielen na bilboardoch či v reklamách, ale aj na prehliadkových mólach.

Ex-farmár sa nedávno zúčastnil na prestížnom Veľtrhu módy s názvom Styl a Kabo 2019, kde dokonale zažiaril. Sympatický Gajdošech sa počas večera stihol predviesť vo viacerých outfitoch, v ktorých nejednému ženskému oku parádne ulahodil. Pohľad na vymakané telo bývalej televíznej hviezdy tak až doslova vyráža dych. Veď posúďte samy – Michal vyzerá čím ďalej tým lepšie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

miso gajdosech
miso gajdosech
michal gajdosech

Zdroj/Foto: Instagram/migajdo