55-ročný Boris Kollár sa za posledných 19 rokov stal otcom presne 11-krát. Jeho prvou vyvolenou mamičkou bola Stanka Horňaáková, ktorá mu priviedla na svet dcéru Alexandru – z nej sa stáva čoraz odvážnejšia mrška!

Najviac medializovanou ratolesťou Borisa Kollára je najstaršia dcéra Alexandra, ktorá slávneho otecka už neraz sprevádzala na prestížnych spoločenských podujatiach, ako je napríklad Ples v opere. O atraktívnej blondínke je však známe, že sa rada predvádza nielen v nádherných spoločenských šatách.

Najnovšie možno na instagramovom profile 19-ročnej Sašky zahliadnuť jej štíhlu postavičku na viacerých záberoch v plavkách, no i hore bez! Fotograf Peter Gaman, pred ktorého objektívom už pózovala i Zuzana Plačková či jej kamoška Lucia Mokráňová, sa totiž politikovej dcére postaral o poriadne šteklivú fotografiu – Alexandra má na nej iba nohavičky a cez plecia prehodený dlhý kabát tak, aby jej nebolo vidno bradavky. Okrem Kollárových mamičiek si tak portfólio se*y snímok postupne rozširuje aj jeho vlastná dcéra.

Alexandrine obnažené snímky si môžete pozrieť — TU —

alexandra hornakova

Zdroj/Foto: Instagram/ahornakova