Tak a je to oficiálne! Dominika Mirgová sa už čoskoro objaví v jednom z najobľúbenejších televíznych seriálov. Slovenská speváčka si tak na chvíľku odskočí od mikrofónu a po prvýkrát vyskúša úlohu, v akej sme ju doteraz ešte nevideli.

Nie je to po prvýkrát, čo sa obľúbená televízia rozhodla osloviť jedného z úspešných interpretov do seriálu, čím sa (samozrejme) zvýši jeho sledovanosť. Najnovšie tak budeme mať možnosť vidieť Dominiku Mirgovú v projekte, ktorý má na našich obrazovkách už niekoľkoročnú tradíciu.

Ako už zrejme tušíte, ide práve o zábavný program s názvom Susedia. „Bolo to super, užila som si to a hlavne hrať po boku takých hercov bola pre mňa česť,“ potvrdila nám samotná Dominika, avšak bližšie informácie o jej účinkovaní si necháva až na premiéru danej epizódy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Okrem toho nám však známa speváčka prezradila aj to, že sa má nateraz jednať len o natáčanie jednej epizódy, a tak ju zrejme v Susedoch nebudeme vídať pravidelne. Napriek tomu sa tešíme, keď si diel s jej hereckou postavou budeme môcť pozrieť aj na našich televíznych obrazovkách!

Zdroj: SlovakWoman.skFoto: Instagram/Dominika Mirgová, Facebook/Oteckovia, Susedia