Rodinka Vrbovských sa k neľahkej situácii v našej krajine stavia zodpovedne a dobrovoľne podstupuje domácu karanténu. Ich hniezdočko lásky v Malinove je však aj ako taký malý wellness, o ktorom môže v týchto dňoch väčšina  Slovákov iba snívať. A práve počas čľapkania sa vo vírivke stihol Rytmus svoju manželku takto zvečniť!

Za bránami rodinného domu Patrika a Jasminy Vrbovských sa nachádza nielen útulná vilka, ale aj priestranný dvor s bazénom či vírívka, kde si manželia krátia čas počas dobrovoľnej domácej karantény. Kým vy sa tak možno nudíte medzi štyrmi stenami, celebritný párik si užíva kúpeľ v horúcich bublinkách.

Pri takejto príjemnej činnosti si známy raper cvakol svoju krásnu pani manželku a jej dokonalým telom, odetým do krikľavoružových plaviek, sa pochválil na Instagrame. Okrem toho svoju štíhlu postavičku s plochým bruškom ukázala pred malou chvíľou aj samotná Jasmina, ktorá pri nej fanúšikom ozrejmila, že karanténe určite nedovolí, aby z nej urobila lenivca alebo slabšieho človeka, akým bola predtým. A ako trávite čas doma vy? Dajte nám vedieť v komentároch na Facebooku!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Jasmininu foto, ktorou sa pochválil Rytmus, si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/jasminaalagic, rytmus