Z tohto naskakujú až zimomriavky! Mladá žena si natočila na mobil video, ako ju mláti vlastný priateľ. Zrejme to nebolo po prvýkrát, a preto sa rozhodla, že konečne ukáže ľuďom a polícii, aké peklo musí doma zažívať.

Ocitnúť sa v koži týranej ženy je nočná mora každej z nás. A keď sa tak aj stane, máloktorá obeť dokáže priznať pravdu. Prípad Luciany naháňa doslova hrôzu a nesmiernu ľútosť.

Mladá žena si spolu s partnerom Viktorom a priateľmi vyšla na večeru, na ktorú si ale zabudla vziať darček od svojho milovaného, čo si doma pekne zlízla. Bitka je za dverami ich bytu zrejme dosť častým javom, preto sa pre tentokrát Luciana rozhodla, že sa na ňu pripraví a útok frajera si natočí na mobil. Keď uvidíte, čo všetko jej Viktor robil, bude vám doslova do plaču.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Po terore mladá žena zavolala na políciu a mužom zákona ukázala video. Neuveríte, ale tyrana so sebou nevzali a udelili mu len zákaz priblíženia sa s výstrahou, že ak sa bitka ešte raz zopakuje, môžu mu hroziť štyri roky väzenia. Otras! Pre úplnosť dodávame, že sa incident odohral v Brazílii.

Video (len pre silné povahy) si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: .thesun.co.uk | Foto: Instagram/lucianasinzimbra, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.