V uplynulej epizóde relácie V Siedmom nebi sme boli svedkami extrémne vyhroteného prípadu internetovej šikany. Dve mladé sestry boli denno denne bombardované výhražnými správami od zúfalej ženy obávajúcej sa o svoje manželstvo. Hoci sa Vilo snažil celý prípad doviesť do šťastného konca, pre dievčatá to stále ružovo nevyzerá.

Sestry Zuzana a Lucia si prešli hotovým peklom. Kvôli nevhodným návrhom Zuzkinho kamaráta zo školských čias Jozefa sa im celý život obrátil naruby – jeho manželka Timea celé mesiace nevinné ženy atakovala hrozivými správami, aké by psychicky uniesla len máloktorá z nás.

v siedmom nebi

Prostredníctvom jojkárskeho programu sa moderátor Vilo Rozboril rozhodol agresívnu ženu osobne navštíviť. Hoci Timea pred kamerami svoje činy oľutovala a prisľúbila, že dá dievčatám pokoj, bolo to zrejme len divadlo. Podľa najnovších informácií televízie JOJ totiž naštvaná žena so správami neprestáva, hoci vraj intenzitu i častosť ich posielania výrazne obmedzila.

Šikana stále pokračuje

„Momentálne je to v takej situácii, že neviem, či má nejaké stavy alebo potrebu sa vysmievať, tak raz za mesiac mi napíše vulgárne správy. Pouráža mi tam celú rodinu. Je to v štádiu, že ja to radšej nečítam, keď vidím, že to je od nej. Lebo ona si vytvorí profil s mojím menom, môjmu priateľovi ukradne profilovú fotku a tak mi píše. Takže, aj to už vo väčšine len prekopírujem a nechávam si to ako dôkaz. Už nemám ani silu ísť na políciu, lebo viem, že to nikam nevedie,“ sťažuje sa zúfalá Zuzana, ktorej sa Timea vyhrážala i smrťou jej malého synčeka Maťka.

Najviac zarážajúcou vecou na celom prípade sa stáva fakt, že polícia bola o všetkom detailne informovaná a Jozefovej manželke bol dokonca udelený podmienečný trest. Napriek zákazu kontaktu s obeťami internetovej šikany však Timea beztrestne vo vyhrážkach i urážkach ďalej pokračuje.

v siedmom nebi

Celá kauza má ale ešte šokujúcejšiu dohru – na internete sa objavilo verejné video, ktoré totálne zhadzuje povesť jednej zo sestier, i keď v tejto chvíli nie je zatiaľ isté, či pochádza priamo od páchateľky. Každopádne – prípad je aktuálne v štádiu stagnácie a ani muži zákona si s psychicky labilnou manželkou rady dať nevedia.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

v siedmom nebi

Zdroj: Joj.sk | Foto: Joj.sk, Facebook/Vsiedmomnebi