Ohavnosť, ktorá nemá ospravedlnenie! Je tomu iba zopár hodín, čo Polícia Slovenskej republiky pridala na svoj oficiálny Facebook príšerné video, v ktorom je zachytená neľútostná šikana maloletých osôb. Je toto ešte vôbec normálne?!

Dňa 25.8. sa na Spiši odohrala priam desivá scéna, z ktorej doslova tuhne krv v žilách. Dve maloleté dievčatá, ktoré sú zachytené vo videu, nekompromisne mlátia, kopú, trhajú vlasy a vrieskajú po tretej dievčine, ktorá už len bezmocne sedí na zemi a bez akejkoľvek sily čaká, kedy sa horor priamo NA ULICI skončí. Okolo trojice je ďalšie ,,slečna”, ktorá ohavnú šikanu natáča a bez akejkoľvek pomoci so smiechom sleduje nechutné praktiky svojich kamarátok.

,,V piatok 25.8. sa stal tento nechutný prípad, ktorý je zachytený na videu. Otec poškodeného dievčaťa podal trestné oznámenie na polícii. V danej veci už koná vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva PZ v Spišskej Novej Vsi, ktorý po analýze priebehu deja a ďalších zistení začal trestné stíhanie pre zločin ublíženia na zdraví v štádiu pokusu (ťažká ujma na zdraví) v súbehu s prečinom výtržníctva a krádeže,” uvádza v popise k videu polícia.

Zároveň však dodávajú a doslova vyzývajú, aby ste sa vy, prípadne vaše deti nebáli hovoriť o problémoch či šikane a rozhodne sa obrátili na Linku detskej istoty, ktorá funguje non stop na čísle 116 111.

Video, ktoré nie je vhodné pre slabšie povahy, si môžete pozrieť >>>TU<<<

Zdroj: Facebook