Nielen anglická kráľovská rodina má dôvod na radosť, ale čaše sa dnes dvíhali aj na zdravie malej Tiany Gie v Hollywoode. Známy herec, ktorého pre uhrančivý pohľad a to, čo predvádza pred kamerami, milujú ženy a muži ho obdivujú pre jeho vymakané telo, sa stal trojnásobným otcom.

Reč je o chameleónovi, ktorý zahrá zúbkovú vílu aj drsného agenta. Dwayne „The Rock“ Johnson má už tretiu dcérku. Fotkou bábätka sa hrdý otec pochválil na svojom Instagrame, kde svojej žene a dievčatku venoval krásne vyznanie, ktoré dojme nejednu z vás.

„Telo na telo. Naša mana. Požehnaný a hrdý na to, že sme svet priniesli ďalšie silné dievča. Tiana Gia Johnson prišla na tento svet ako sila prírody a mama Lauren to zvládla a priviedla ju ako pravá rocková hviezda. Bol som vychovávaný a obklopený silnými, milujúcimi ženami počas celého svojho života, ale po tom, ako som sa zúčastnil pôrodu Tie, je ťažké vyjadriť tento nový level lásky, rešpektu a obdivu, ktorý prechovávam k Lauren a všetkým mamám.

Slovom, je dôležité, aby ste stáli po boku ženy, keď privádza na svet dieťa a boli jej najväčšou oporou, akou byť môžete. Držať ruky, držať nohy, čokoľvek, čo môžete urobiť. Ale ak skutočne chcete pochopiť najsilnejší a primárny moment, ktorý život ponúka – sledujte narodenie dieťaťa. Je to menič života. A všetok rešpekt a obdiv, ktorý máte k žene, bude už navždy neobmedzený.

A pre moju tretiu a najmladšiu dcéru, Tianu Giu – tak ako som to urobil pri tvojich dvoch starších sestrách Simone Alexandre a Jasmine Lii, keď sa narodili, máte moje slovo, že vás budem milovať, ochraňovať, sprevádzať a rozosmievať vás po zvyšok svojho života. Váš bláznivý otec má veľkú zodpovednosť a prevteľuje sa do rôznych postáv, ale byť vašim otcom bude vždy postava, do ktorej sa prevtelím s najväčšou hrdosťou. Oh, a ešte jedna vec. Budeš milovať jazdy v tatovom aute.“

Najstaršia dcéra Simone Alexandra Johnson

Prostredná dcérka Jasmine Lia Johnson

Najmladšia Tiana Gia Johnson s hrdým otcom

Zdroj/Foto: Instagram The Rock, Simone Johnson