Idol mnohých žien žil dlhú dobu staromládeneckým životom, no všetko sa zmenilo, keď mu do oka padla krásna právnička Amal. Celebritní manželia majú v súčasnosti obrovskú dôvod na radosť, pretože tento rok privítajú do svojej rodiny dvojčatá.

55-ročný uznávaný, talentovaný, oceňovaný a nežným pohlavím obdivovaný George Clooney sa pred pár rokmi zahľadel do vzdelanej právničky ľudských práv Amal Alamuddin, ktorú si nakoniec aj na rozprávkovej svadbe vzal. Ich manželský život sa však čoskoro výrazne zmení, pretože jeho 38-ročná pôvabná žena nosí pod srdcom dvojčatá. Amal podľa informácií privedie tento rok na svet chlapčeka a dievčatko.

Keď obaja zistili, že ich rodina sa čoskoro rozrastie hneď o dvoch malých členov, tak ich to nielen potešilo, ale zároveň aj trošku vystrašilo. George s Amal boli totižto toho názoru, že jedno bábätko by úplne postačilo, ale po zistení, že ide o chlapca a dievča, sú momentálne celí bez seba. Úspešná právnička sa tak pridala ku Kourtney Kardashian, ktorá by mala byť tiež v požehnanom stave. Obe hviezdy tak “zahájili sezónu” tohtoročných prominentných tehotenstiev. :)

Foto: giphy.com | Zdroj: dailymail.co.uk

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.