Ženy sa im kedysi doslova hádzali pod nohy a mohli si vyberať z tých najkrajších modeliek či herečiek sveta. Čas sa však podpísal aj na ich výzore a z kedysi najpríťažlivejších mužov na zemi sa stali udržiavaní pani v rokoch.

 

Brad Pitt

Snáď najväčší idol mnohých žien, ktorého si môžete pamätať z filmov ,,Zoznámte sa Joe Black“, ,,Trója“ či ,,Klub bitkárov“. Tento modrooký blondiak nenechal v 90. rokoch chladným ani jedno ženské srdce, avšak, žiaľ, zub času sa podpísal už aj na ňom. Zarastená tvár a dlhé vlasy robia z Brada Pitta úplne iného človeka, ktorému k statusu herec pribudol aj ďalší, a to filmový producent. V manželstve s Angelinou Jolie vychová šesť detí, z ktorých sú tri ich vlastné tri adoptované.

Brat Pitt dnes a v mladosti

Pierce Brosnan

Nepremožiteľný a hriešne dokonalý James Bond, ktorý vyzerá aj vo svojich 63. rokoch naozaj príťažlivo. Hercovi, ktorý stvárnil legendárneho agenta 007 celkovo štyrikrát, nedokážu ženy odolať ani dnes, i keď už ani Pierce nepatrí medzi tých najmladších. V súčasnosti nosí herec veľkú sivú bradu, narástlo mu bruško, avšak ani to nemení nič na fakte, že dnes žije spokojným životom v 15-ročnom manželstve s Keely Shaye Smith. Brosnan má päť potomkov, dvoch so súčasnou manželkou a troch s bývalou Cassandrou Harris.

Pierce Brosnan dnes a v mladosti

Leonardo DiCaprio

Známy hollywoodsky sukničkár, ktorý uloví zakaždým mladšiu modelku. Ako to len robí? Okrem obdobia nakrúcania kasových trhákov Leonardo príliš nedbá o svoj výzor a preferuje ležérny štýl so zvhľadom zanedbaného chlapca. DiCaprio patrí spomedzi celebrít medzi najväčších ochrancov prírody, do ktorej každoročne investuje milióny dolárov. Držiteľ Oscara a jeden z najrešpektovanejších hercov súčasnosti sa doposiaľ neoženil a taktiež nemá žiadnych potomkov.

Leonardo DiCaprio dnes a v mladosti

Channing Tatum

Herec Channing Tatum, miláčik ženského publika, sa preslávil najmä úlohou Tylera v tanečnom filme ,,Step Up“, kde si okrem nečakanej svetovej popularity našiel aj ženu svojho života, Jennu Dewan Tatum. Aj keď po ,,zlom“ chlapcovi s dobrým vnútrom šalelo veľa žien, absolútny prevrat v jeho kariére prišiel po uvedení filmov ,,Magic Mike“ a ,,Magic Mike XXL“, v ktorých stvárnil úlohu striptéra. Channing je síce stále mladý muž, avšak vyrysované kocky na jeho bruchu sú už dávno minulosťou. Ktovie, možno odišli po narodení jeho malej dcéry Everly. :)

Channing Tatum dnes a v mladosti

Matthew McConaughey

Tento rodák z Texasu sa mal stať pôvodne právnikom, avšak veľmi rýchlo zistil, že jeho poslaním je svet filmu. Matthew sa vo svojich hereckých začiatkoch objavoval v rôznych reklamách, pamätať si ho môžete taktiež z filmov ,,Svadby podľa Mary“, ,,Texaský masaker“, ,,Lemra lemravá“ či ,,Všetky moje ex“. V súčasnosti sa zameriava najmä na dramatické a vážne úlohy, kvôli filmu ,,Klub poslednej nádeje“ dokonca schudol na 53 kilogramov! O Matthewovi môžeme povedať len to, že starnutie mu skutočne prospieva a je rovnako príťažlivý ako v začiatkoch svojej kariéry. Možno sa o jeho mladistvý vzhľad pričinila aj krásna manželka Camila Alves a ich tri malé ratolesti.

Mattew McConaughey dnes a v mladosti

Hugh Jackman

A na záver asi najšokujúcejšia premena. Austrálsky mulitalent – herec, producent, spevák a tanečník Hugh Jackman, ktorého si môžete pamätať najmä z filmov ako ,,Van Helsing“, ,,Wolverine“ alebo ,,Austrália“. S manželkou Deborrou-Lee Furness si po dvoch potratoch adoptovali dve deti, Oscara Maximilliana a Avu Eliot. Hugh dokáže divákov vždy očariť svojou úprimnou a prirodzenou príťažlivosťou, avšak v súčasnosti sa mnohí fanúšikovia obávajú o jeho zdravie. Zvráskavená tvár, unavené oči a dlhá brada, ktorá pridáva hercovi ešte pár rokov navyše. Snáď za tým bude len únava zo športu, ktorý Hugh doslova miluje a aktívne sa mu venuje.

Hugh Jackman dnes a v mladosti

Foto: Facebook, Instagram