Mimoriadne obľúbení manželia Matej Sajfa Cifra a Veronika Cifrová Ostrihoňová sa už onedlho stanú novopečenými rodičmi, pričom mnohí sa zhodujú v tom, že Verči požehnaný stav extrémne pristane. Dôkazom je aj najnovšia rodinná fotka mladých zaľúbencov, ktorá vás zaručene dostane!

Sympatická plavovláska sa už pomaly, ale isto pripravuje na nastávajúce materinské povinnosti, keďže obmedzila aj pôsobenie na televíznych obrazovkách. Ešte pred pôrodom si ale slávna dvojica čakanie na bábätko spestrila luxusnou oslavou Sajfových narodenín, kde sa spoločne bok po boku predviedli ako hotové hollywoodske celebrity.

Sajfa Veronika Ostrihoňová

Tento víkend sa u Cifrovcov nesie v znamení veľkolepej oslavy, keďže populárny zabávač dosiahol okrúhle výročie. Čerstvý štyridsiatnik však stále srší obrovskou pozitívnou energiou a jeho entuziazmus i mladú tehotnú manželku by mu mohli mnohí rovesníci len ticho závidieť.

Ako svetoznáme hviezdy na červenom koberci

Zamilované hrdličky sa za zábavou vybrali do 3-hviezdičkového bratislavského hotela, kde na nich dokonca čakal červený koberec. Kým Veronika sa na ňom blysla v žiarivých dlhých šatách vášnivej červenej farby, Sajfa stavil na oblek so vzorovaným tmavomodrým sakom, v ktorom pôsobil ako pravý elegán.

Známi moderátori si tak v spoločnosti milovanej fenky Molly a so zatiaľ nenarodeným dieťatkom v brušku spravili prekrásnu rodinnú snímku, ktorá dokonale vystihuje ich obrovské šťastie. Sajfovi dodatočne prajeme všetko najlepšie k narodeninám!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Sajfa Veronika

Zdroj/Foto: Instagram/Veronikaostrihonova