Obľúbená seriálová i filmová herečka sa rozhodla po piatich rokoch spečatiť svoj vzťah svadbou. Jej vyvoleným sa stal sympatický Talian, známy z pôsobenia v modelingovom priemysle. Svadba sa konala v rodinnej vile a nechýbali na nej prominentní hostia!

Meno Jessica Chastain je viacerým filmovým fanúšičkam dobre známe. Ak by náhodu nie, zahrala si v populárnych seriáloch ako Pohotovosť, Veronica Marsová, Zákon a poriadok či Agatha Christie: Poirot. Okrem toho má na svojom konte aj známe filmy, akým sú napríklad Lovci nacistov, 30 minút po polnoci, Salomé, Interstellar, Marťan či jej najnovší počin Úkryt v Zoo. Jessica pred pár rokmi získala prestížne ocenenie Zlatý Glóbus a dokonca už dvakrát bola nominovaná na Oscara.

Jej vyvoleným sa stal Talian Gian Luca Passi de Preposulo, ktorý je známy z modelingového prostredia, pretože spolupracuje so značkou Moncler. Dvojica bola vo vzťahu päť rokov a ich deň “D” prišiel 10.júna 2017. Vzali sa v rodinnej vile a na ich svadbe nechýbalo viacero prominentných hostí. Dvojici samozrejme želáme do spoločného života len to najlepšie. :)

Jessica Chastain & Gian Luca Passi de Preposulo

Zdroj: People.com | Foto: Instagram, Depositphotos.com, Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)