Austrálska herečka Nicole Kidman (49), jedna z najlepšie platených svetových celebrít, držiteľka Oscara i mnohých významných cien, sa nedávno pred médiami priznala (či preriekla?) o šokujúcej zápletke zo svojej minulosti. Kráska odhodila všetky zábrany a svetu prezradila tajomstvo, ktoré by jej závidela nejedna žena!

Nicole Kidman, ktorú si diváci zamilovali vo filmoch Moulin Rouge, Tí druhí, Moja krásna čarodejnica či Hodiny, ukrývala pred celým svetom jedinečné tajomstvo. Herečka bola totiž kedysi ZASNÚBENÁ, a teraz sa podržte, s kontroverzným hudobníkom Lennym Kravitzom (52). Áno, držiteľka Oscara sa pri rozhovore pre magazín The Edit preriekla, že pri natáčaní seriálu ,,Big Little Lies” sa jej s Lennyho dcérou Zoë Kravitz (28) skvele spolupracovalo: ,,Dobre sa poznáme, pretože som bola zasnúbená s jej otcom. Je to v rodine. Lennyho milujem, je to úžasný chlap.”

Romanca, ku ktorej prišlo medzi herečkou a hudobníkom, sa odohrala v rokoch 2003-2004, kedy bola Nicole rozvedená 11-ročnom manželstve s hollywoodskym hercom Tomom Cruisom. Napriek tomu, že sa po jej boku objavili mnohí známi muži, druhýkrát sa vydala v roku 2006 za country speváka Keitha Urbana (49).  Mladá láska s Tomom Cruisom (54) stroskotala pravdepodobne aj napriek tomu, že sa brali príliš mladí, avšak ako sama povedala, neľutuje to. Nebude však raz ľutovať, že sa predsa len nevydala za Lennyho? :)

Zdroj: Nationalpost.com | Foto: Gettyimages, feelgrafix.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Mikauka
Miluje dobrú hudbu, ktorá ma niečo do seba a človeku niečo dá. Inak zbožňuje kávu a čierny čaj. Píše energicky a drzo. Vždy povie, čo si myslí :)