Najprv to boli krásky z Victoria´s Secret, Behati Prinsloo a Candice Swanepoel, ktoré svetu prezradili sladké tajomstvo, potom sa s tehotenským bruškom predviedla aj hriešna Megan Fox a všetkým vyrazila dych. Ako sa však ukázalo, svetový showbiznis bude ešte o niečo početnejší. Okrem se*y anjelikov a nádhernej herečky sú opäť v tom aj ďalšie dve hollywoodske krásky!  

Kým Megan Fox porodí svoje tretie dieťa manželovi Brianovi Austinovi Greenovi, s ktorým je momentálne v rozvodovom konaní, ďalšie dve hollywoodske stars čakajú svojich druhých potomkov.

Eva Mendes & Ryan Gosling

Eva Mendes a Ryan Gosling síce veľkú novinu ešte oficiálne nepotvrdili, ale podľa viacerých zdrojov z okolia páru je viac než isté, že 42-ročná herečka je opäť tehotná. Zatĺkať, zatĺkať, zatĺkať! Práve týmto heslom sa riadil se*y pár i pri prvom tehotenstve. Aj vtedy sa Eva snažila rastúce bruško všemožne maskovať, pokým to bolo možné. A nič sa nezmenilo ani po narodení dcérky, ktorej dali meno Esmeralda Amada. Dnes má dievčatko 19 mesiacov a jej fotky by ste na internete hľadali iba márne. Rodičia sa ju snažia vychovávať mimo kamier a hollywoodskeho lesku. Hlavne Eva nikdy nechcela, aby sa informácie z jej súkromia dostávali na verejnosť.

Blake Lively & Ryan Reynolds

Ani Blake Lively a Ryan Reynolds zatiaľ radostnú novinu oficiálne nepotvrdili. Podľa zdroja z blízkosti páru sa tak stane na MET Gala v máji, kedy sa chce herečka predviesť s rastúcim bruškom. Prvé špekulácie o jej tehotenstve prenikli na verejnosť, keď ju paparazzi nachytali na pláži pri natáčaní scén jej najnovšieho filmu ,,The Shallows”. V obtiahnutom potápačskom obleku robila všetko preto, aby vykúkajúce bruško ukryla. 29-ročná Blake a 39-ročný Ryan sa však nikdy netajili tým, že si chcú založiť veľkú rodinu. Šťastní rodičia, podobne ako predchádzajúci pár, vychovávajú 16-mesačnú dcérku James mimo reflektorov a jej fotky nezverejňujú ani na sociálnych sietiach. Čo to o tom, aké je byť otcom, prezradil herec aspoň pri rozhovore pre americký magazín People, ktorý ho vo februári vyhlásil za najse*y otca na svete. ,,Mať dcérku je pre mňa ako splnený sen. Nikdy som to nepotvrdil nahlas ani sebe, ani svojej žene, ale veľmi som si prial dievčatko,” otvoril sa herec pre magazín People.

Všetkým tehuľkám želáme veľa zdravia a tehotenstvo bez akýchkoľvek komplikácií. :)

Foto: Pinterest

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Bonnie
Vyštudovaná učiteľka, ktorá je momentálne na rodičovskej dovolenke. Rada číta, baví ju písanie a aj keď na to momentálne nie je čas, je vášnivá cestovateľka.