Áno, áno, tisíckrát áno! Film ,,Matky rebelky”, ktorý bol do slovenských kín uvedený v auguste minulého roka, sa stal jednou z najpopulárnejších ženských snímok súčasnoti. Nemiestne vtipy, nezabudnuteľné hlášky a priam dokonalé hollywoodske obsadenie zaručilo komédii mimoriadny úspech.

A teraz pozor, ak ste si zamilovali hlavné protagonistky, ktoré sú už unudené a zdeptané z ,,dospeláckeho” života, máme pre vás výbornú správu. Už v novembri 2017 sa do kín dostane druhé pokračovanie jedinečnej komédie, tentokrát vo vianočnej edícií. ,,Bad Moms Christmas” má už aj prvý trailer, ktorý vám dokáže, že na film s Milou Kunis, Kristen Bell a Kathryn Huhn sa skutočne oplatí tešiť!

Film Matky rebelky z minulého leta lámal rekordy obľúbenosti!

Foto/Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)