Krásny Channing Tatum sa vracia na filmové plátna, a to vo veľkom štýle – priamo v hlavnej úlohe remaku Disneyho najznámejšej rozprávky! Príťažlivý herec už ukázal svoje kvality v mnohých, žánrovo odlišných snímkach a bude zaujímavé sledovať, ako sa popasuje s touto úlohou. 

Allena Bauera ako malého chlapca zachráni pred utopením záhadná morská panna. Neskôr sa znova vracia na pôvodné miesto a panna ho vyslobodí opäť. Allen si nie je istý, či ide o halucinácie alebo realitu. Príbeh, ako sa bytosť z iného sveta rozhodla hľadať svoju lásku v New Yorku, sa stal hitom v roku 1984. V pôvodnom filme ,,Splash” hviezdil Tom Hanks a Daryl Hannah.

Deadline is reporting that Disney is developing a remake of the 1984 romantic comedy “Splash”. The film, which will star Channing Tatum in the role originally played by Daryl Hannah and Jillian Bell in the role originally played by Tom Hanks, will be written by Marja-Lewis Ryan. Earlier this year, producer Brian Grazer revealed that the remake was in development; though no other details were revealed. The original film, which was directed by Ron Howard, centers on ”a man who falls in love with a mermaid — the same mermaid who saved his life after almost drowning in the ocean as a child." Tatum and Bell previously worked together on 2014's "22 Jump Street". What do you think of Channing Tatum and Jillian Bell staring in Disney’s remake of “Splash”? Let me know in the comments! #Splash #ChanningTatum #JillianBell #TomHanks #DarylHannah #RonHoward #MarjaLewisRyan #BrianGrazer #Wet #Mermaid #Splash2 #SplashMovie #22JumpStreet #Disney #MovieNewsNow

A post shared by Movie News Now (@movienewsnow) on

 

Tvorcovia sa ale rozhodli pre menší zvrat. Prečo by sa nemohol ocitnúť v úlohe víly z morských hlbín muž? A to rovno ten najkrajší v Hollywoode! Herečka Jillian Bell teda bude tá, ktorú pôvabný Channing zachráni. Ich úlohy sa oproti pôvodnému filmu vymenia a my sa už nevieme dočkať na polonahého herca s mokrými vlasmi a hrdinským výrazom!

 

Foto: Instagram, Twitter | Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)