Jeden z najobdivovanejších mužov sveta tvorí niekoľko mesiacov pár s Vanessou Valladares, ktorej meno vám zrejme nič nehovorí. Krásovcova polovička totiž vôbec nepochádza z umeleckej brandže, ba čo viac – ešte donedávna sa živila ako čašníčka. Niektorí fanúšikovia si tak myslia, že je pre hviezdu rozmerov Zaca Efrona príliš obyčajná.

Príbeh ako vystrihnutý z romantického filmu! V júli do médií prenikla informácia o tom, že sa mal známy herec a spevák Zac Efron na prvý pohľad zaľúbiť do dievčiny, ktorá ho náhodne obsluhovala v reštaurácii v prímorskom meste Byron Bay, nachádzajúcom sa v Austrálii. Následne mala Vanessa Valladare podať v práci výpoveď a nasťahovať sa ku svetovej hviezde.

Najnovšie sa zdá, že nešlo o žiadne klebety a neuveriteľne romantický zrod lásky Zaca s Vanessou je naozaj pravdivý. Američan totiž aktuálne kupuje dom v spomínanej lokalite, kde žijú aj jeho kolegovia a kamaráti Liam Payne a Chris Hemsworth, pričom do svojej rodnej vlasti sa vôbec neponáhľa.

Okrem toho už zaľúbencov stihli prichytiť aj paparazzi, na základe ktorých fotografií sa k fešákovej novej priateľke začali vo veľkom vyjadrovať jeho fanúšikovia. Napriek tomu, že je veľmi sympatické to, že muž, obdivovaný miliónmi žien z celého sveta, sa úprimne zamiloval do prirodzenej dievčiny, úplne inej, než aké má možnosť stretnúť vo svojich kruhoch, väčšina ľudí to vníma inak. Myslí si, že snedá brunetka je až príliš obyčajná a vôbec nie hodná Zacovho postavenia a príťažlivého výzoru. A čo na holúbkov hovoríte vy – hodia sa podľa vás k sebe? :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Elle.com | Foto: Twitter, wallpapersboom.net, Instagram/_is_nes