Uplynulý rok ovládol svet film A Star Is Born, od ktorého premiéry už síce ubehli štyri mesiace, no v kinách si ho môžete pozrieť ešte stále. To je dôkazom toho, že si Lady Gaga a Bradley Cooper získali srdcia neuveriteľného množstva ľudí. A hoci by ich fanúšikovia radi videli ako pár aj v reálnom živote, majú smolu. Po boku oboch totiž stoja milujúci partneri, pričom Bradleyho žena je poriadna kráska.

Z Lady Gaga a Bradleyho Coopera jasajú ľudia po celom svete, ktorí im filmovú lásku uverili natoľko, že by im ju veľmi priali aj v reálnom živote. Napriek tomu, že umelci spolu absolvujú rôzne podujatia, kde pôsobia, že sú si veľmi blízki, pričom nešetria ani dotykmi či bozkami, každý z nich má doma svojho partnera.

Bradley Cooper Lady Gaga

Od roku 2015 tvorí Bradley Cooper pár s nádhernou ruskou modelkou Irinou Shayk, s ktorou vychovávajú spoločnú dcérku Lea De Seine. Irinine tehotenstvo však bolo dlho utajované a prevalilo sa až v piatom mesiaci, kedy sa brunetka objavila na módnej prehliadke Victoria‘s Secret.

Dvojica je však známa tým, že si svoje súkromie prísne stráži. Na modelkinom instagramovom profile by ste tak fotku jej dvoch pokladov hľadali len ťažko. Rovnako to platí o príťažlivom fešákovi. Aj to je zrejme dôvod, prečo mnohí ani len netušili, že má Bradley vzťah práve s Irinou, ktorá v minulosti päť rokov chodila so svetoznámym futbalistom Cristianom Ronaldom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Na koniec sa ale predsa len naskytá otázka – hodí sa podľa vás Irina k Bradleymu viac než jeho filmová láska Lady Gaga? Svoj názor nám môžete zanechať v komentároch na Facebooku.

Bradley a Irina

Foto: YouTube, Instagram/ladygaga, bradleycooper__original