Zuzku Kubovčíkovú Šebovú diváci poznajú nielen z divadelných dosiek, ale aj z televíznej obrazovky. Pôvabná herečka si momentálne užíva materskú dovolenku a radosť jej robia dvaja synčekovia.

39-ročná kráska je šťastne vydatá za svojho kolegu Miška Kubovčíka, s ktorým vychováva detičky Rudka a Paľka. Rodáčka zo Žiaru nad Hronom sa však popri materskej stíha venovať aj práci – fanúšikovia ju môžu vidieť ako porotkyňu šou Tvoja MINI tvár znie povedome a po ročnej pauze sa Zuzka opäť podieľa i na natáčaní obľúbeného seriálu Horná Dolná.

zuzana sebova

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Celebritná mamička si život s dvomi ratolesťami pochvaľuje a veľmi sa teší z toho, ako prvorodený chlapček prijal mladšieho bračeka do rodiny. „Rudko ho vie fantasticky rozosmiať. To by som ani nečakala, že také malé bábätko už dokáže akoby odčítať humor a je mu niečo smiešne, keď mu tam Rudi robí nejaké ksichty a Paľko sa tam smeje úplne ako mončiči, až ho trasie. Takže to sú také kúzelné momenty, keď vidím, že medzi nimi dvomi je tam už nejaké to spojenie,” zdôverila sa Zuzka pre markiza.sk. Zábery umelkyne s jej synčekmi nájdete v priloženej reportáži.

Foto/Zdroj: markiza.sk