Nie je prvá a zrejme ani posledná celebrita, ktorej meno sa rozhodli zneužiť podvodníci. Málokedy však zájdu tak ďaleko, aby si dovolili upravovať fotky, ktoré nemajú právo používať, ako sa im to hodí. Barbora Švidraňová ani netušila, že je tvárou reklamy na nápoje na chudnutie. Keď uvidela samu seba neprirodzene nafúknutú, ako odporúča pochybný výrobok, zostala v poriadnom šoku!

Tabletky a rôzne drinky, ktoré majú zázračne spáliť tuky či vyformovať svaly, patria tradične k portfóliu produktov internetových podvodníkov. Len nedávno s nimi mala problém speváčka Dara Rolins a dnes už čosi podobné musí riešiť jej kolegyňa Barbora Švidraňová.

„Nikdy som so žiadnou takouto firmou nespolupracovala. Je to obludný podvod. Dokonca použili moje fotky, na jednej ma nafúkli do obrovských rozmerov, akože som tak schudla,” vyjadrila sa temperamentná červenovláska, ktorú odporné zneužitie jej mena nahnevalo plným právom. Nielenže daná spoločnosť znevážila jej osobu aj celú tvrdú prácu na dobrej postave, dovolila si navyše použiť i priamu reč, ktorú však herečka a speváčka nikdy z úst nevypustila.

Barbora Švidraňová

„Veľmi sa vám všetkým ospravedlňujem za to, že moje meno bolo takto zneužité. Chce sa mi z toho grcať,” dodala a všetkým odporučila, aby na podvodnú reklamu neklikali – link, na ktorý je užívateľ následne presmerovaný, sa z neho totiž pokúsi vymámiť kontaktné informácie a osobné údaje! Ide teda o jeden z nebezpečných podvodov, na aké si v dnešnej dobe treba dávať poriadne veľký pozor.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Barbora Švidraňová

Barbora Švidraňová

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/_basie_