Simona Butinová sa doposiaľ snažila zviditeľniť rôznymi cestičkami, či už to boli nahé fotky, účinkovanie v Nákupných maniačkách alebo moderovanie hore bez. Teraz sa však konečne dočkala svojich piatich minút slávy, za čo môže jej účinkovanie v televíznej šou Take Me Out, v ktorej si jej veľké prsia a ešte väčšie pery, siahajúce takmer po nos, nevšimol asi len slepý.

25-ročná Simona si aktuálne užíva mediálny boom, ktorý sa točí okolo jej osoby. V televíznej zoznamke Take Me Out bola totiž najvýraznejšou adeptkou na lásku. Ako iste vieme, so slávou ide ruka v ruke aj kritika, a tak sa potetovaná cica dočkala i nelichotivých poznámok týkajúcich sa jej výzoru. Pod najväčšou paľbou kritiky sú však určite Simonine gigantické pery, ktorými pripomína káčera Donalda. Pochopiteľne sa ale nimi jej tvár nepýšila odjakživa.

Nám sa podarilo dostať k Simoniným fotkám z roku 2011 a musíme uznať, že bez nafúknutej papuľky jej to svedčí omnoho viac, i keď nevieme s určitou povedať, či už v tom čase nemala za sebou nejaký ten vpich kyselinkou.

Simona Butinová dnes

Simona Butinová kedysi

Foto: Facebook