Obľúbená herečka Natália Puklušová, ktorá nedávno hviezdila v šou Tvoja tvár znie povedome, sa vybrala spolu s rodinkou do ďalekého Vietnamu. Počas dlhšej prestávky v Dubaji sa pohoršená prihovorila sledovateľom na Instagrame – čo krásku zo Spiša tak vytočilo?

Počas chladnejších mesiacov sú sociálne siete zakaždým zaplavené dovolenkovými zábermi z Dubaja, ktorý slovenské i české celebrity milujú natoľko, že sa doňho pravidelne vracajú. Viaceré z nich tu dokonca majú druhý domov, pričom najnovšie sa k majiteľom nehnuteľnosti v najznámejšom emiráte pridali influencerka Zuzana Plačková s manželom Reném.

Natália Puklušová si počas cesty do Vietnamu Dubaj taktiež pozrela, avšak mesto luxusu ako jedna z mála zhodila pod čiernu zem. Talentovaná umelkyňa na rovinu uviedla, že nerozumie tomu, čo sa ľuďom na vychýrenej dovolenkovej destinácii páči. Na ňu pôsobí až príliš umelo. 

,,Ja mám pocit, že to je postavené ako filmový ateliér a že ani obloha nie je pravá, že to je tiež urobené. Proste to je niečo tak odporné, tak neosobné, také bez duše proste… Ja tu ani dýchať neviem, je to hnus!“ vyjadrila svoj názor na Dubaj. Naty v ňom vidí iba čistý betón.  ,,Ani kus trávy, to je proste katastrofálne niečo. Akože keď toto je budúcnosť, že takto bude vyzerať budúcnosť, tak ja idem do pralesa,“ krútila hlavou kučeravá kráska inklinujúca k prírode.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Ani vtáčik tam nebol, ani mucha, žiadne zviera, akože nič, ani mačička, nič, nič… Metro také čisté, že ja ani podlahu v kúpeľni takú nemám,“ rozhorčovala sa ďalej Natália, ktorá si v Dubaji pripadala ako na Marse, kde „žijú“ iba roboty. Na toto miesto ju tak už nikdy nikto nedostane.

Natália Puklušová o Dubaji

Zdroj/Foto: Instagram/nataliapuklusova, queen.plackova, tvmarkizaofficial