Žijeme v krásnej krajine obklopenej kopcami a horami, vďaka čomu máme ideálne podmienky na vyžitie sa v rámci zimných športov, ako je lyžovanie či snowboardovanie. Ak však príde k rozhodnutiu zájsť si do lepšieho lyžiarskeho strediska, prichádza kameň úrazu – cena.

Napriek tomu, že by Slováci radi podporili turizmus v našej krajine, ceny služieb nám to akosi nedovoľujú. Ak patríte medzi milovníčky zimných športov, zrejme viete, že taký lyžiarsky výlet vyjde rodinku poriadne draho.

Jednému z našincov už pri návšteve populárneho tatranského strediska pretiekol pohár trpezlivosti – so svojou zlosťou sa rozhodol podeliť i v rámci facebookovej skupiny Nekŕmte nás odpadom. Včera som bol POSLEDNÝKRÁT lyžovať vo Vysokých Tatrách. Žijeme asi v krajine zázrakov, kde za jednodňový skipas zaplatí 4-členná rodina (dvaja dospelí a dve deti) 184 EUR + parkovné 15. Napr. taká lyžovačka v Kitzteinhorne, Pitztali, Cortina de Ampezzo stojí pre rovnakú rodinu 130 – 140 Eur. Ďakujem, Andrej Danko, že toto ešte podporuješ a tváriš sa, aký si skvelý, sociálny a empatický,” napísal nahnevaný Slovák, ktorý ešte do dennej réžie na svahu nezarátal jedlo či pitie pohybujúce sa taktiež v nemalých cenách.

Samozrejme, že sa medzi komentármi našli i také, ktoré mužovi odpovedali, že do Tatier nemá chodiť. Avšak jedna uvedomelá dáma na ne jasne reaagovala. “To ste fakt až takí obmedzení??? Ide o to, že človek by rád investoval peniaze vo vlastnej krajine a nie niekde inde… to sa má ísť človek lyžovať do Rakúska, keď chce ušetriť? To vám tak vyhovuje? Miesto týchto blbých komentov na fb, keby ste si tie huby otvorili radšej inde, tak by sa možno niečo zmenilo… týmto tempom budú Slováci nakupovať potraviny v Rakúsku, lyžovať v Poľsku a vys*ať sa pôjdu na Ukrajinu, lebo tam je spláchnutie hajzla lacnejšie?! Zobuďte sa, fakt,” vyčistila ľuďom žalúdok neznáma slečna. Aký máte názor na ceny v slovenských lyžiarskych strediskách vy? Dajte nám vedieť do komentov na Facebooku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Facebook/Nekŕmte nás odpadom

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.