Ľudstvo prežíva prelomové obdobie, kedy sa všetci bez ohľadu na výšku majetku, etnickú príslušnosť, pohlavie či vierovyznanie ocitli na jednej lodi. Pandémia koronavírusu vyvoláva vo svete obrovský rešpekt, pričom milióny vydesených obyvateľov našej planéty sa usilujú k zabráneniu šírenia infekcie pristupovať s maximálnou zodpovednosťou. Ako sa však hovorí – výnimka potvrdzuje pravidlo! A tak sa vždy nájdu jedinci, zdieľajúci celkom odlišný postoj.

Enormnú vlnu nevôle vyvolal u fanúšikov americký raper Gucci Mane, keď sa na svojom instagramovom profile dopustil kolosálneho priestupku. Slováci síce exotického speváka až tak dobre nepoznajú, no v zámorí ho sleduje viac ako 13 miliónov obdivovateľov.

Kontroverzný raper, majúci na konte množstvo škandálikov, si nedávnym počinom pohneval aj toho najskalnejšieho priaznivca. Gucci Mane totiž vyjadril prianie, v ktorom by nechcených neprajníkov najradšej videl v márnici. ,,Modlím sa, aby moji hejteri umreli na koronavírus!” znel otrasný status verejne známej hviezdy, ktorá ešte donedávna predstavovala pre množstvo mladých ľudí veľký idol.

Dnes je ale všetko inak, keďže čudesné praktiky drzého hudobníka skritizoval takmer každý komentujúci. Ľudia neveriacky krútia hlavami nad tým, ako môže niekto priať druhému smrť len preto, že neuznáva jeho kariérnu dráhu či nesympatizuje s jeho súkromným životom. V čase zúriacej epidémie by sme teda mohli konečne všetky osobné konflikty presunúť na vedľajšiu koľaj a navzájom sa radšej podporovať!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

gucci mane

Zdroj: Instagram/Laflare1017 | Foto: Instagram/Laflare1017, Pexels.com