Aj tomu, kto vo štvrtok večer nesledoval diskusiu Silná zostava na RTVS, sa určite dostalo do uší, ako bola v živom prenose bývalá profesionálna tenistka Dominika Cibulková vystavená ostrej kritike. Najviac si blondínku podávala komička Simona Salátová, v relácii predstavujúca hlas ľudu. Kým niektorí jej za odvahu a priame argumenty tlieskali, iní, ako napríklad politička Monika Beňová, si Dominiku zastali. Dokonca sa našli i takí, ktorí mali potrebu Simonu verejne zosmiešniť. Reč je o raperovi Rytmusovi.

Po odvysielaní relácie Silná zostava obdržala Dominika množstvo povzbudivých správ, ktoré následne zverejnila na Instagrame, aby dokázala, že za ňou stojí zástup ľudí. ,,Je pravda, že mi občas došli slová k nemiestnym poloargumentom pani v zelenom a občas som sa cítila nie ako v “intelektuálnej” diskusnej relácii, ale ako v krčme tretej cenovej skupiny,” napísala na svoj profil bývalá tenistka. Za „pani v zelenom“ označila komičku Simonu oblečenú v dlhých zelených šatách.

Ku skupine, ktorá si kontroverznú športovkyňu zastáva, patrí aj Patrik Vrbovský. A hoci je o Rytmusovi známe, že má svojské vyjadrovanie, tentokrát to voči Simone pekne prepálil. ,,Ľudkovia, buďme spolupatriční. Načo si kupovať jedny veľké šaty, keď z nich môžeš ušiť šaty pre 20 bezdomovcov,“ manžel Jasminy Alagič okomentoval záber z relácie, na ktorom však Salátovej postavu zväčšil.

Snímka obľúbeného rapera rozhodne pobúrila mnohých vrátane uznávanej žurnalistky Zuzany Kovačič Hanzelovej. ,,Normálne, že odporvný hnus. Iný komentár na to nemám,“ nahnevane uviedla novinárka denníka SME, ktorá okrem Rytmusom upraveného obrázka zverejnila aj reálny záber pätice dám, sediacich za okrúhlym stolom.

,,Upraviť Simoninu fotku a shameovať ju za jej postavu je v skutočnosti tá bájna tretia cenová. Simona je jedna inšpiratívna krásna žena, ktorá hovorí o mnohých dôležitých ťažkých, tabuizovaných a bolestivých témach. Ak s ňou nesúhlasíte, je to úplne ok. Ale to neznamená, že sa máte chovať ako úplný hulvátsky buran,“ Zuzana si zastala úspešnú standupistku, zdôrazňujúc, žeby bola rada, keby si ľudia zachovávali aspoň základnú úroveň slušného správania.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: rtvs.sk, Instagram/rytmusking, zuzanahanzelova