Slovensko zvádza krutý boj s koronavírusom. Najťažšiu prácu majú pritom zdravotníci, ktorí musia byť k dispozícii v podstate nonstop a neraz odpadávajú od únavy. Smutné je, že namiesto toho, aby sa ľudia snažili prispieť svojou troškou a sedeli doma, nielenže tak nerobia, no ešte im aj kladú do cesty prekážky! Ukážkovým príkladom je konanie dvoch 17-ročných mladíkov neďaleko Bratislavy.

Kým záchranári pomáhali, problémoví tínedžeri im neváhali vykradnúť pohotovostné vozidlo. A to nie je všetko! Čo nevzali, to zničili. K poľutovaniahodnému činu malo dôjsť v utorok 17.3.2020 v obci Lozorno.

Našťastie, nezodpovední mladíci sú už v rukách zákona. Nateraz nie je isté, čo bude ich trestom, no v tejto mimoriadnej situácii sa mu nevyhnú rovnako ako mnohí ďalší. Polícia totiž eviduje nielen neobvyklé šírenie hoaxov a poplašných správ, prácu jej sťažujú aj falošné telefonáty na núdzové linky, podnikatelia, ktorí odignorovali zákazy prevádzok reštauračných zariadení a barov, ale aj ľudia, čo vedome porušujú lekárom nariadenú karanténu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Topky.sk | Foto: Pixabay