To, čo sa stalo mladej dievčine menom Noemi, je doslova na zaplakanie! Po tom, ako do nej vrazilo auto a ona preletala cez kapotu, ju vodič nechal ležať na zemi a obišiel ju, akoby sa nič nestalo. Teraz Noemi prosí všetkých Slovákov o pomoc pri jeho pátraní.

,,Kam zmizla ľudskosť?” pýta sa Noemi, ktorá momentálne leží na Kramároch s bolesťami hlavy a krku, s modrinami a škrabancami. Za všetko môže bezohľadný vodič, ktorý to do mladej ženy napálil v Bernolákove. ,,Vodičovi som hlavou praskla čelné sklo a preletela mu cez kapotu na zem a vodič ma bez hocijakého zaváhania len obišiel a nechal ma ležať na zemi,” napísala na svoj Facebook.

Noemi našťastie vážnejšie zranenia nemá, no mrzí ju, ako sa k nej neznámy muž zachoval. ,,Keď má aspoň trochu srdce verím, že aj keď mi nijako vážne neublížil, sa prizná alebo aspoň ospravedlní,” uviedla obeť chrapúňa, ktorý ju po náraze úplne odignoroval a zároveň prosí všetkých ľudí o pomoc.

,,Prosím vás, keby ste si niekto všimli bledé auto s prasknutým čelným sklom niekde v Bernolákove, ak to bol Bernolákovčan, tak mi, prosím vás, dajte vedieť. Taktiež vás poprosím o zdieľanie, aby sa to dostalo medzi viac ľudí. V prípade, že budete vedieť, o koho možno ide alebo nejaké iné informácie, tak ma, prosím, kontaktujte na mojom instagrame https://instagram.com/nmiatkv… , na ktorom som dostupná od rána do večera. Na Facebooku je moja šanca odpovede veľmi málo pravdepodobná, nakoľko tu nie som takmer vôbec aktívna. Ďakujem pekne,” Noemi zanechala na Facebooku. My veríme, že sa vinník nájde, možno aj vďaka vašej pomoci.

Zdroj/Foto: Facebook/Noemi Cánji, depositphotos.com