Jej premena nebola vôbec jednoduchá. Adriana ale cítila, že už musí so svojím telom niečo robiť, a tak si predsavzala bojovať s nadváhou verejne – prihlásila sa do šou Extrémne premeny. Rozhodnutie sa ukázalo ako správne, pretože relácia jej skutočne radikálne zmenila život. Z pôvodných 135 kg sa Kiške, ako ženu prezývajú priatelia, vďaka cvičeniu a zdravej životospráve podarilo schudnúť na neuveriteľných 76 kg! Má to však jeden háčik…

Trápili ju zdravotné problémy a to, čo iní považujú za bežnú činnosť, nad ktorou nemusia ani premýšľať, videla ako veľkú prekážku. Po pár krokoch sa zadýchala, s obliekaním jej dokonca museli pomáhať deti. Adriane sa skrátka jej hmotnosť vymkla spod kontroly. Tak ako svojho času aj ostatné aspekty života… Náročný rok v Extrémnych premenách Kiške  sťažoval ešte aj manžel, ktorý na ňu zdvihol ruku. Všetko to ale dokázala prekonať a dnes je z nej šťastná žena!

Adriana Roháriková
Z Adriany je dnes krásna a sebavedomá žena. Zaslúžene – rok jej premeny bol skutočne náročný.

Neslušné návrhy sú jej proti srsti

Muž sa spamätal a zmenil sa – počas veľkej premeny bol Adriane obrovskou oporou, vďaka čomu mu dokázala odpustiť. Ich vzťah akoby začal odznova, čo utužilo aj celkové rodinné vzťahy. A samotná Kiška? Je z nej krásavica! Až taká, že sa musí brániť pred internetovými zvrhlíkmi, obťažujúcimi ju nemravnými fotografiami a návrhmi, z ktorých je mamičke zle. Hoci sa teda snaží komunikovať s každým, kto ju kontaktuje, niektoré správy začali zachádzať priďaleko.

„Som rada, že som dnes mala možnosť spoznať nových ľudí, a tiež už niektorých neprijmem za svojich priateľov, pretože si to nezaslúžia. Svoje oplzlé fotky a návrhy si môžu posielať iným priateľom,“ píše Adriana v statuse na Facebooku. „Som slušný človek a svojich priateľov si vyberiem podľa ich správania. Niektorí to už možno pochopili, pretože som ich blokla.“ Toto však ani zďaleka nebol jediný príspevok, v ktorom vyjadrila pohoršenie nad správaním neznámych ľudí.

„Niektorých z vás, ktorí sa neviete slušne správať, musím vymazať a prípadne neprijať. Už raz som vám slušne napísala, že som matka a nie iné… ĎAKUJEM!!!,“ vyhlásila nahnevane v ďalšom verejnom statuse.

Adriana Roháriková na turistike.
Kedysi sa nedokázala ani sama obliecť. Dnes má slobodu chodiť po horách a skutočne žiť!

Adriana Kiss Roháriková je žijúcim dôkazom, že človek dokáže zmeniť svoj život od úplných základov – a to napriek minulosti a nepriazni osudu. Z večne unavenej matky, ktorá bola uväznená v tele starenky, sa stala energická a optimistická žena, čo si nezaslúži, aby sa k nej ľudia chovali ako k s*xuálnemu objektu. Kiška je však našťastie obdarená trpezlivosťou a silou, ktorú jej dali práve zlé skúsenosti. Nie nadarmo sa hovorí, že všetko zlé je na niečo dobré!

Adriana Extrémne premeny pred a po
Schudla neuveriteľných 59 kg a zhodila tak zo seba celého jedného človeka. Ide ale ďalej a potrvrdzuje pravdu, že cvičenie a zdravá strava nie sú záležitosť na pár týždňov či mesiacov, ale doslova spôsob života.

Zdroj: Facebook/Adriana Roháriková | Foto: Facebook/Adriana Roháriková, extremnepremenytvmarkiza