Počas najkritickejšieho obdobia pandémie, kedy boli prijaté mimoriadne prísne opatrenia, zaplakalo zrejme mnoho dám. Keď sa po dlhých týždňoch konečne otvorili kadernícke salóny či nechtové štúdia, po voľných termínoch sa len tak zaprášilo a tie dievčiny, ktorým sa nezvýšili, si opäť museli poradiť inak. Jedna Slovenka sa so svojou nepríjemnou skúsenosťou rozhodla podeliť s verejnosťou, to však asi radšej robiť nemala.

Po tom, ako vláda povolila opätovné otvorenie nechtových štúdií, každá žena, zvyknutá na profesionálnu manikúru, brala do ruky telefón a objednávala sa na najbližší voľný termín. Nechtárka neznámej Slovenky, ktorá kontaktovala facebookovu stránku Nekŕmte nás odpadom, však mala celý máj vybookovaný, a svoje služby jej mohla ponúknuť až v júni.

,,Nevydržala som, a tak som našla na FB, že vraj fajn robí,” uviedla dáma, ktorej po manikúre pristáli na prstoch nechty neidentifikovateľných tvarov. ,,Vážené nechtárky, keď neovládate prácu, nerobte nechty! Čistý amaterizmus, hanbite sa! Môžem nimi škrabať námrazu na okne,” posťažovala sa nahnevaná žena, ktorá zároveň vynadala všeobecne všetkým nechtárkam. U väčšiny “kolegýň” ale pochopenie nenašla.

Okrem toho, že užívateľky Facebooku prirovnali jej nové nechty k hnoju, kládli si otázku, ako mohla žena vôbec pripustiť, že jej “narástli” také lopaty. ,,Pani mala asi rúško na očiach, keď jej to robili” znie jedna z množstva vtipných reakcií. Medzi komentármi sa však našiel napríklad i takýto drsnejší odkaz. ,,Mám taký pocit, že teta má OP a videla, čo jej dávaju za hnoj na ruky?! Láskavo nehádžte všetky nechtárky do jedného vreca, mala ste si byť vedomá toho, kam idete na nechty!!!”

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Facebook/Nekŕmte nás odpadom