Ahojte, volám sa Dita a som ako vy. Bežná pozorovateľka spoločenského života, nekonečne štýlových celebrít a stupídnych programov s Horalkou v jednej ruke a varechou v druhej. Okrem toho, že mám jemne podrezaný jazyk a talent byť aj v tej najnevhodnejšej chvíli skutočne ironická, rozhodla som sa, že sa pokúsim byť iná. Jemná ako ten najnežnejší kvietok či žena, ktorá sa dokáže ovládať, mlčať a jednoducho ísť s prúdom. Vydržala som presne 3 minúty a 41 sekúnd. Ako je to možné? Zabili ma odborníčky na krásu a dokonalé snímky- Nákupné maniačky!

Chcela som, naozaj som chcela a mienila napísať jeden príjemný a pekný článok, ale… Keď som sa dozvedela, že tento týždeň súťaží v Nákupných maniačkach modelka Niki Zsuriková, povedala som si: ,,Ok Dita, toto by mohlo ľudí dostatočne zaujať, poďme do toho.“ Naliala som si pohár citrónovej vody, naložila slepačí vývar z nedele a hor sa pred notebook. Bola horúca utorková noc a keď hlas z relácie oznámil: ,,Máte sa na čo tešiť, vážení,“ pochopila som, že je zle. Prvý pohľad na štyri dámy, ktoré ,,nemajú ostych pred fotoaparátom“, sa niesol v znamení značného údivu mojej pozitívne naladenej osobnosti. Snažila som sa však ukľudniť a nahovárať si, že je úžasné, ak do relácie zavolali dve pekné ženy a taktiež ďalšie dve, ktoré budú zastupovať atypické modelky.

Tvorcovia relácie sú evidentne skúsení humoristi, pretože dať na začiatok zlatý klinec celého programu- to nie je len tak. Kým tri súťažiace čakali na poslednú zúčastnenú a predpokladali, že pôjde o známu blondínu s veľkými prsiami, ktorá im vytrie zrak, stres z nich opadol príchodom fotomodelky Karin. Nikdy som si o sebe nenamýšľala, že som pekná alebo trpím výnimočnými schopnosťami, no v tomto momente som absolútne presvedčená o svojom prípadnom svetovom úspechu vo fotomodelingu. Ružová kreatúra Karin má totiž od výzoru krásnej a úspešnej modelky asi tak ďaleko, ako ja od šťastného manželského života po boku Gerarda Butlera v nami novoobjavenej galaxii.

Kým sa ostatné súťažiace vrhli na šatník prominentnej modelky z Playboya, samotná Karin sa zatiaľ vydala na nákupy. Keďže svoj vkus pozná najlepšie ona sama, nevyužila možnosť akejkoľvek pomoci, ale nákupy zvládla ľavou zadnou bez zbytočného sprievodu. Predtým však stihla divákom predstaviť svoju garderóbu v plnej kráse. Vedeli ste, že ak konzumujete pri určitých programoch slepačí vývar so slížikmi, môžu vám v niektorých momentoch seriózne vyletieť aj cez nos? Mne sa to podarilo pri lienke sedembodkovej s vytetovaným obočím, natiahnutej do priliehavého outfitu. Kým Karin predstavovala fashion kúsky ,,iba z luxusných a značkových butikov“, ktoré má ,,veeeeľmiiiii rada“, pretože sú ,,hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm“.. hodvábne, vystihujú jej osobnosť a podobne“, skutočne som mala problém udržať smiech, plač, zdesenie, nadávky, ale aj ľútosť nad tuposťou tejto peroxidovej umelkyne. Podľa diskutérov na sociálnych sieťach má slečna, ktorej náplňou práce nie je evidentne viac ako chodiť na párty, na kávičku s kamoškami či na jeden ,,nemenovaný krst“, má v hlave vraj tak nasraté???, že som si seriózne musela pozrieť aj druhú časť.

Ak by ste chceli vedieť, čomu sa venuje ,,Bábika Karin“, podľa vlastných slov fotí portrétne fotky, oblečenie aaaaaaaaaaaa všeličo iné. Čože to asi tak bude? 3:-) Napriek skutočnosti, že v prvých dvoch častiach niekoľkokrát zopakovala, že na nej nie je nič upravené, takmer mi vypálili oči jej mohutne nadpojené vlasy, ktorých spoje bolo vidieť ešte aj na hornej cestičke hlavy. Príšerné oblečenie, umelý výraz ,,mužského umelca v ženských šatách“ a obyčajná arogancia krížená s nadradenosťou. Karin, vedela si, že ak budeš ohovárať outfity či oblečenie súperiek, nemala si sa sama obliecť ako lacná šľapka? Kým ,,modelka“ skritizovala dieru v oblečení budúcej právničky Veroniky či materiál bieleho saka, evidentne si sama neuvedomila opotrebovanosť vlastných kúskov oblečenia či obuvi, ktoré pripravila pre svoje kolegyne ona. ,,Toto do televízie nepatrí!“ Zhodnotila so znechutením v tvári mladá slečna módny kúsok Veroniky. Mladá slečna, ktorá sa vyjadrila, že náušnice majú ten správny ,,zlatý tvar“, overal je ,,úplne, že fu!“ či sebavedomo vyhlásila, že chlapi sa za ňou, samozrejme, obzrú. Bodaj by nie! Hádajú či je to Fero z krčmy v ženských šatách, alebo oproti sebe skutočne vidia kráčať prirodzenú ženu bez zásahov nepodarenej plastickej chirurgie.

Musím povedať, už dávno som nevidela takto sa zabávať a skrývať za jemné vyjadrenia stylistu Mariána Horňáka na niekoho účet, avšak kreácie, ktoré predviedla Karin, boli skutočne skľučujúce aj pre odborníka. Karin chýba akákoľvek sebakritika, pokora a výraz tváre, ktorý hovoril, že sa cíti minimálne ako návrhárka z módneho domu Versace, bol neodškriepiteľný. Ako sa zdá, dievčina bola na smiech aj svojim súperkám, ktoré sa mnohokrát pozreli na modelku s nepochopením, kedy už chýbali len otvorené ústa od údivu. Vďaka bohu aspoň za Niki, ktorá ju sem tam schladila nejakým rozumným argumetnom.

I keď sa dievčence mali obliecť na štýl známych sestier Kardashian, Karin skôr pôsobila ako z filmu ,,Niekto to rád blond“. Aj tu sa teda potvrdzuje, že pri fotomodelkách spraví veeeeeľa Photoshop a správne nastavenie svetla. :)

1

3

A ako zvláda kritiku samotná hviezda? Ťažko. Po desiatkach negatívnych komentárov na jej preafektovanú osobnosť s dvoma kilami ruských vlasov a kýblom omietky, napísala pre všetkých Slovákov jasný odkaz. Národ, do ktorého patrí ona sama, považuje za zdebilnený, falošný a závistlivý. Aspoň v tomto momente som skutočne rada, že Karinka sa ako príslušníčka našej republiky K.O.N.E.Č.N.E! sama a správne ohodnotila. Nuž, dievka, ako sa prezentuješ ty sama, také renomé si získaš. :)

3

Včera som si na záchode u starej mamy prelistovala zopár katalógov s oblečením. Čuduj sa svete, Karin v nich nebola. Nebola dokonca ani v žiadnom časopise, ani v žiadnej príručke pre pionierov. Pre koho teda modelka fotí? Hmmmmmm, zatiaľ sa s vami lúčim, idem poprezerať zopár stránok s obsahom pre dospelých. :D

2

Foto: Facebook, Youtube