Neviem, či je to prírodnou zmesou buniek a hormónov, ktoré sa v chlapoch sem tam búria, alebo sú len natoľko sebavedomí, že každé milšie správanie z našej strany si vysvetlia ako neutíchajúcu túžbu po ich ,,truhlici pokladov”. Je dnes v móde byť alfa samcom? 

Stalo sa to aj vám? V práci nespravíte kávu iba sebe, ale aj kolegovi, usmejete sa na zákazníka s prianím pekného dňa alebo len zavoláte suseda na pomoc s upchatým umývadlom. A čo sa stane? Hneď ste považovaná za objekt intímnej túžby. Vo všeobecnosti je čoraz častejším javom, že muži majú tendenciu všetky ženské skutky vnímať ako zámer pre uspokojenie ich libida. Samozrejme, je to všetko len v ich hlave – myslia si to a veľmi radi sa tým chvália. A to pozor, nejde len o nadpriemerne pyšných chlapákov!

kokok

Nedávno ma veľmi pobavili isté životné rady, kde autor na svojom ALFAblogu radil zúfalým mužom, ako sa stať obdivovaným ,,vodcom svorky”. Všetky hlúposti typu, že žena chce poslušného, múdreho, pozorného, spravodlivého a dobre vyzerajúceho muža, sa razom stali len metaforou. Áno, chceme takého. Avšak nechceme sa hádzať okolo krku prvému beznádejnému prípadu len preto, lebo mu zrazu napučali nohavice! Znova sa teda potvrdzuje, že chlapi vidia len to, čo vidieť chcú. Nie to, čo tam v skutočnosti je.

Keď vo vyhľadávači zadáte slovné spojenie ,,sebavedomý muž”, vyskočí na vás minimálne 1256 článkov o tom, ako sú bez nich ženy stratené. Halóóó!! My a stratené? Vysvetlite im niekto, že stratené sme jedine tak medzi regálmi s čínskym polotovarom a možno tak pri čítaní titulkov v rýchlych scénach novej komédie.

Ak ste sa dostali až k týmto riadkom a nejako vám unikla podstata, je to v poriadku. Chcela som len povedať, že k mužom sa správajte tak, ako si zaslúžia. Nebuďte prehnane milá a starostlivá. Nenechajte ich myslieť si, že vašu ,,jaskyňu lásky” preskúmajú po prvom úsmeve. Buďte aj vy alfa samicou a podmienky si určujte od prvej chvíle.

confident

Foto: Twitter, Tumblr, Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)