Televízia Markíza v piatok večer odvysiela ďalší diel super výberu SuperStar, kde sa súťažiaci museli popasovať s duetmi. Amatérsky speváci však majú obrovské šťastie a s prípravou im pomáha hlasová pedagogička Jana Daňová.

Pred nekompromisnú porotu sa postavili aj dve pôvabné slečny, ktoré mali zo seba dať všetko do ťažkej piesne Kelly Clarkson What Doesn’t Kill You. Tereze a Angelike taktiež pomáhala voice coach-ka známa aj zo šou Tvoja tvár znie povedome. Avšak jedna zo súťažiacich mala k prevedeniu populárneho hitu niekoľko poznámok. Tie sa týkali i rád skúsenej Jany.

,,Počúvaj! Nevymýšľaj! Ja som voice coach!“ upozornila blondínu odborníčka, ktorá počas skúšky dokonca zvýšila hlas. ,,Janka miestami znervóznela, pretože som jej do toho trošku kecala. Ale tak rýchlo ma dala dole,“ priznala sa na kameru Angelika.

,,Nemám z toho zlý pocit. Chápem, že aj ona má teraz toho dosť. Takže úplne v pohode,“ dodala mladá speváčka. Žiaľ, dievčatá nakoniec porotu o postupe nepresvedčili. Nácvik aj vystúpenie nájdete vo videu nižšie!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: TV Markíza, streamable.com