Napriek tomu, že je slovenský internet zahltený viacerými pracovnými portálmi, prostredníctvom ktorých sa snažia spoločnosti nájsť nových zamestnancov, percento úspešnosti sa vo väčšine prípadov rovná nule. Ak je vám podobný scenár známy, je najvyší čas navštíviť platformu NovýJob.sk!

Pri nábore nových zamestnancov vkladá mnoho firiem dôveru do známych pracovných portálov, ktoré vníma verejnosť ako overenú značku. Častokrát však ide len o pravidelne vyhadzované peniaze do vzduchu, nakoľko je zo strany potenciálnych uchádzačov odozva na dané inzercie práce veľmi nízka.

To však neplatí o webe NovýJob.sk, ktorý združuje pracovné ponuky rôzneho druhu. Podľa dostupných informácií je totiž väčšina inzerujúcich spoločností s jeho výkonnosťou veľmi spokojná, čoho dôkazom je prekvapivo viac reakcií v podobe životopisov od uchádzačov o prácu, než dostáva nemenovaný „líder na trhu pracovných portálov“.

Ak teda vo vašej firme plánujete prijímať nových zamestnancov, NovýJob.sk vám ponúka funkčné riešenie za prijateľnú cenu!