Piatkový večer patril na obrazovkách televízie Markíza charitatívnemu programu s názvom Najkrajšie Vianoce. Ukázalo sa v ňom mnoho známych tvári, ktoré vystúpili s tými najznámejšími koledami. Avšak okrem profesionálnych spevákov sa predviedli aj mladí herci – tí si od divákov vyslúžili kritiku. 

Mladé talenty z dvoch ostrosledovaných projektov Oteckovia a Pán profesor spojili svoje sily pri natáčaní videoklipu k známej vianočnej piesni All I Want For Christmas Is You. To, že ide o náramne ťažký song, je nepochybne jasné aj úplným hudobným laikom.

Aj napriek tomu, že projekt bol vytvorený pre dobrú vec a išlo najmä o zábavu, diváci z prevedenia popovej koledy v podaní markizáckych hercov neboli nadšení. ,,Väčšiu trapošinu ste asi vymyslieť nevedeli, že jo? Akože keby aspoň jeden z nich vedel spievať,“ napísal pod jeden z mnoho kritizovaných instagramových príspevkov modro-žtlej televízie istý pán. Niektorí sa vyjadrili stručnejšie ,,Hrôza!“ objavilo sa v komentároch.

Divákom však neprekážal len nedokonalý spev a slabá angličtina účinkujúcich, hejty si vyslúžila aj produkcia za neslovenský výber piesne. ,,A takú peknú slovenskú neviete? Veď máme veľa krásnych, nie len tie drhovačky anglické, už by bolo načase zmeniť postoj voči slovenským Vianociam,“ uviedla diváčka.

>>CELÝ KLIP NÁJDETE TU<<<

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/tvmarkizaofficial, videoarchiv.markiza.sk