Po Barbare Haščákovej, ktorou nás minulý týždeň v šou “Tvoja tvár znie povedome” odpálil Andrej Bičan, prišla pre slovenského zabávača ťažká úloha. Žiadny smiech, žiadne srandičky, len klavír, sviečky a obrovské spevácke prekvapenie.

Doteraz boli vystúpenia Andreja Bičana v šou “Tvoja tvár znie povedome” spájané s poriadnou dávkou humoru, o ktorú sa známy moderátor chtiac či nechtiac vždy nejako postaral. Po minulotýždňovej imitácii Barbary Haščákovej ho mnohí kritizovali za to, že si zo speváčky dokonca robil srandu, a tak Andrej na svoju obhajobu nahral video. Okrem iného v ňom spomenul i to, že v nasledujúcom kole, a teda v tom včerajšom, pieseň od Lionel Richie “Hello” venuje práve Barbare a že do svojho vystúpenia nezakomponuje jediný vtip ani fór. A svoj slová aj naplnil. Lionela Richieho zvládol na výbornú a ukázal, že vie naozaj aj spievať!

 

bic4 bic5

Andrej Bičan ako Lionel Richie

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Slavka
Jej revír je kultúra, jej tempo je vražedné. Jej protivníci – speváci, herci a iné slovenské celebritky :). Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Spovedá rôzne osobnosti kultúry, najmä hudby a píše o všetkom, čo sa umením dá nazvať, ale aj o rôznych iných témach.